2737
2739
عنوان

میرم خونه مادرشوهرم ی جوری نگام میکنه ک چرا اومدی

| مشاهده متن کامل بحث + 1394 بازدید | 47 پست
خوب بهونه دیگه بیار مثلا بگو دندونم درد میکنه نرو. رفتی اونجا به مادرشوهرت بگو بخشید مزاحم شدم نمیخو ...

😑😐چه اصراریه بره که بخواد به خواهرشوهرش این حرفا رو بزنه

دنبال شر نباشید

"اشتباه کردن" اشتباه نیست، در اشتباه ماندن اشتباه است..🧡
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

😑😐چه اصراریه بره که بخواد به خواهرشوهرش این حرفا رو بزنه دنبال شر نباشید

وقتی نمیتونه نره و مجبوره بره خوب باید حرف اماده داشته باشه که بگه

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
2728

اگر نری شوهرت ناراحت میشه

پس سیاست داشته باش و برو 

تازه دست پر هم برو و به شوهرت همش خوبشونو بگو و ابراز  خوشحالی کن که میخوای بری اونجا،

تازه سیاست داشته باش و خودت به شوهرت پیشنهاد بده که برید خونشون 

،اینطوری بعد از مدتی میتونی رفت و آمد را بی دردسر کم کنی چون شوهرت اومده توی تیم تو !!!!!!!اونا اونجوری رفتار میکنن که تو نری تو باید تووو بندازی تو زمین اوناپس حتما برو و به شوهرت هم غر نزن

خوب بهونه دیگه بیار مثلا بگو دندونم درد میکنه نرو. رفتی اونجا به مادرشوهرت بگو بخشید مزاحم شدم نمیخو ...

هر کی این رفتارها رو خونه کسی داشته باشه دستش رو می گیرن و پرتش می کنن بیرون می گن مگه ما برات دعوتنامه فرستادیم که بیای و برامون ادا و اصول در بیاری؟!!

استارتر هم ظاهرا دلیل رفتار رو می دونن و قصدشون حل مساله نیست فقط تمایلی به رفتن ندارن که می تونن با همسرشون توافق کنند

2740
هر کی این رفتارها رو خونه کسی داشته باشه دستش رو می گیرن و پرتش می کنن بیرون می گن مگه ما برات دعوتن ...

چه رفتاری ؟ شما ندیدی تاحالا کسی جلوی روت بشینه از بقیه تعریف کنه؟ فحش نمیده از بچهدهای بقیه تعریف میکنه کسی بخاطر اینکار مهمونو از خونه پرت نمیکنه بیرون اونم عروسو جلوی پسرشون

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
چه رفتاری ؟ شما ندیدی تاحالا کسی جلوی روت بشینه از بقیه تعریف کنه؟ فحش نمیده از بچهدهای بقیه تعریف م ...

اینکه از وقتی از در رفتی داخل بگی من دوست نداشتم بیام و مجبور شدم بیام

هر مادری حس کنی کسی جلوی روی بچه ش به حالت متلک ( اونطوری که شما داری یاد استارتر می دی) بچه ش رو آزار میده حتما واکنش نشون می ده

آدم هر کسی داخل خونه ش بهش بی احترامی کنه رو می تونه بگه خوش اومدی. فرقی هم نمی کنه کی باشه

پسر هم اگر پسر خوبی باشه باید بلد باشه رابطه بین همسر و خانواده ش رو طوری مدیریت کنه که نه خانواده و نه همسر هیچکدام اجازه بی احترامی به همدیگه رو ندن

در خصوص همسر استارتر هم این موضوع کاملا صادق هست

دلیلش این ک شوهرم چرا با من ازدواج کرده و برام خرج میکنه 

متاسفانه کسانی که با مخالفت خانواده ها و یا حداقل یکی از خانواده ها ازدواج می کنن این موضوع رو باید حداقل تا مدت ها قبول کنند

همسرتون یا باید خودشون به تنهایی با خانواده شون مراوده داشته باشن یا میونه رو بگیرن که این حس منفی از بین بره

البته اگر شما هم در مقابل خانواده همسرتون گارد منفی داشته باشی دیگه بهترین راه حل همون رفت و آمد کاملا حداقلی هست که نه دو روز دیگه توسط همسرتون به عامل قطع ارتباط متهم بشید و نه اینکه احترامتون به راحتی از بین بره

اینکه از وقتی از در رفتی داخل بگی من دوست نداشتم بیام و مجبور شدم بیام هر مادری حس کنی کسی جلوی روی ...

استارتر وقتی به همسرش گفته بدتر باهاش دعوا کردا وناراحت شده.تاپیکو نمیخونی مگه ؟ اون مادر اول رفتار خودش بعد تربیت دخترشو درست کنه که کسی نخواد متلک بگه.نمیشه که کسیو بازور ببرن جایی بعد اونام به طرف بی احترامی کنن.اگه ادم اختیارش دست خودش باشه و بتونه نره ولی بازم سرخود بره ومتلک بگه به میزبان اونی که شما گفتی درست بود.الان شرایط یجور دیگست. من نمیدونم شما وامثال شما چه اصراری دارید رو هرکامنتی ریپلایی کنید وثابت کنید عقل کل هستید. من نگفتم از دم در بره بگه مجبور بودم اومدم. یک ادم های لول نمیاد به کسی که میدونه خلاف میلش اومده خونش و خودشم راضی نبوده اخم وتخم نمیکنه.اونی هم که لو اوله مناسب رفتار خودش از عکس العمل پس میگیره.بیشتر ازاینم لزوم نمیبینم واسه شما متن تایپ کنید و توضیح بدم چون تاپیک کسه دیگه شرکت کرده بودم.بای

استارتر وقتی به همسرش گفته بدتر باهاش دعوا کردا وناراحت شده.تاپیکو نمیخونی مگه ؟ اون مادر اول رفتار ...

شما چه اصراری داری یکی رو که مشکلش مشخصه اینطوری به روش جنگ و دعوای خودتون راهنمایی کنید؟

نکنه خودتون رو عقل کل می دونید و توقع دارید همه مثل رفتار شما برخورد کنن؟

کسی که بامخالفت یه خانواده وارد اون خانواده شده رو هرجوری حساب کنیم مثل شما راهنمایی نمی کنن که به مشکلش دامن بزنن؟!!

هرجوری هم خودتون و بقیه رو لول بندی کنید این به خیال عقل کلی خودتون راهنمایی کردن دیگه زیادی غلطه. یک درصد فکر کنید یه بد بختی تحت تاثیر حرف شما این اشتباه رو مرتکب بشه!!!

شما چه اصراری داری یکی رو که مشکلش مشخصه اینطوری به روش جنگ و دعوای خودتون راهنمایی کنید؟ نکنه خودت ...

اینجا سایت نظر سنجیه هرکسی نظر خودشو میده غلط اونیه که وقتی با چیزی مخالفه هی ریپلایش کنه. این همه ادم تو تاپیکا نظر میدن خوب یا بد.ادم از کامنتای تاپیکش ایده میگیره ومتناسب با شرایطش یکی از راه هارو انتخاب میکنه.شما اگه دلسوزی واسه خود استارتر کامنت میذاشتی حق نداشتی رو پیام من نظر بدی وقتی به دهنت خوش نبود. لطفا دیگه منو ریپلای نکن

2706