2733
2739
عنوان

میرم خونه مادرشوهرم ی جوری نگام میکنه ک چرا اومدی

| مشاهده متن کامل بحث + 1394 بازدید | 47 پست

من نمیفهمم اینجا دارم میبینم که خانوما با خواهرشوهراشون مشکل دارن تو خانواده ما اصن از این خبرا نیس

هر کی لایکم کنه ایشالا پنج قلو حامله شه.... پنج تا پسر سیبیل کلفت اسماشونم باشه گرگعلی ناصر یعقوب ابراهیم غلام رضا همیشه واست قیافه بگیرین🤍
اصلا نمیخوام برم خیلی فکرمو درگیر کرده 

من اوایل ازدواج همسرم همش می‌گفت بریم خونه مادرت‌ 

خونه مامانم تقریبا نزدیک بود. خانواده همسرم شهر دیگه هستن

مادرم اینقد به من قیافه می‌گرفت. اصلا دوست نداشت بریم.

منم بعد از یه مدت که فهمیدم مادرم خوشش نمیاد مجبور میشدم هر دفعه یه بهانه بیارم که نریم خونش . یه بار میگفتم سرم درد می‌کنه. ببار میگفتم حوصله ندارم....

یه بار که رفتیم خونه ی مامانم خیلی بهم توهین کرد. علنا یه جور برخورد کرد که یعنی دیگه زیاد نیاید اینجا. 

حالا ما واسه شام یا ناهار نمیرفتیم. فقط در حد یه ساعت می‌نشستیم و زود بلند می‌شدیم همیشه.

مادرم دلش میخواست فقط وقتی کار داره ما بریم کاراشو انجام بدیم. 

منم واسه همین ارتباطمو کم کردم. اما جلو شوهرم خیلی خجالت می‌کشیدم. اونم فهمیده بود اما هیچ وقت به روم نیاورد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخاطر همسرت و زندگیت که نمیتونی هروز اخم و تخم کنی و زندگی رو به خودتون زهرمار کنی،نمیتونی هم قطع ارتباط کنی چون درست نیستش هیچ جوره،پس برو و اصلا به قیافه هاشون و حرفاشون توجه نکن و با خودت تمرین کن اونجا هستی به چیزای دیگه فکر کنی که حالتو خوب میکنه و فقط جسمت اونجا باشه و روحتو پرواز بده جای دیگه

2742

عزیزم قبلا باهم بحثتون چیزی نشده ؟

یک دختر خانم قرتی تو دل منه 💓🧁به قول یکی از کاربرا دیگه از حالا تو خونم یک عروسک متحرک دارم 🌱براش لاک میزنم تل میزنم هر عصر قراره یک عالمه لباس عوض کنه و جلو آینه قر بده ❤️از حالا دیگه رژ لبام و کفشام دوتا صاحب داره 🥺💓خدایا میشه بخاطر نی نی من به همه کسایی که دلشون دختر قرتی میخواد یدونه بدی 🥺🙏 دلبر نازم به زودی میای پیشم خدایا شکرت 🌈🏩💞

چقدر بدم میاد از شوهرای که به  زور زنا رو همه جا میبرن 

خب نا مسلمون تو میخوای مادرت رو ببینی 

ما مگه مجبوریم ریختشون رو تحمل کنیم ؟ برو ببین بیا دیگه اااااا 

خدارشکر من اصلااااا نمیرم خونشون اونقدر خودشون تا اصرار کنن بد میرم

2740
طبیعیه مادر کراشم خوب تحویلم میگیره؟🥲😂

اره طبیعیه بعد که زنش بشی دمار از روزگارت در میاره الان جا پات سفت نیست گلم 

یک دختر خانم قرتی تو دل منه 💓🧁به قول یکی از کاربرا دیگه از حالا تو خونم یک عروسک متحرک دارم 🌱براش لاک میزنم تل میزنم هر عصر قراره یک عالمه لباس عوض کنه و جلو آینه قر بده ❤️از حالا دیگه رژ لبام و کفشام دوتا صاحب داره 🥺💓خدایا میشه بخاطر نی نی من به همه کسایی که دلشون دختر قرتی میخواد یدونه بدی 🥺🙏 دلبر نازم به زودی میای پیشم خدایا شکرت 🌈🏩💞

خوب بهونه دیگه بیار مثلا بگو دندونم درد میکنه نرو. رفتی اونجا به مادرشوهرت بگو بخشید مزاحم شدم نمیخواستم بیام پسرتون ادمو مجبور میکنه. خواهرشم حرفی زد بگو عزیزم خونه توکه نیومدم شما هروقت شوهر کردی رفتی من نمیام خونتون. بعدم هربار حلوش از بقیه بگو. مثلا بگو دختر عموم ۱۴ سالشه انقدر باادب ومودب وباشعوره.انقدر مهربونه. یا دختر همسایمون ۱۳ سالشه از الان داره خودشو واسه کنکور اماده میکنه مامانش توکوچه میگه کسی میاد خونمون از اتاق نمیاد بیرون

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
من نمیفهمم اینجا دارم میبینم که خانوما با خواهرشوهراشون مشکل دارن تو خانواده ما اصن از این خبرا نیس

خوشبحال عروساتون 

2706