2733
2734

بیاین از حال و هوای کنکور بگیم از خاطره هاتون 

تینا۲۲ساله دانشجوی رشت و دریا، یه سگ هاسکی دارم به اسم  تابستون که بچمه🦁

استرس و گریه 

زخم زبون شنیدن از این و اون 

خواب راحت نداشتن 

طعم غذا رو نفهمیدن 

اضطراب های شدید و بی خوابی ها 

و و و

دختری از جنس رویا 🤍🌿 آقایون درخواست دوستی به هیچ وجه ندین قبول نمی کنم .. یک عدد دختر چادری هستم 🙂❤ عاشق تدریس و معلمی ، عاشق کتاب های تخیلی و عاشق طلق زیر یه عالمه روسری رنگی رنگی 😍🤍💛

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هیچ دختره سرشو گذاشته بود رو میز میخوابید منم با استرس یه لحظه سرمو نیاوردم بالا به ساعت نگاه کنم اونجا بود ک تفاوت پولدار بودن با معمولی بودن رو فهمیدم

سن یه عدده؟..تا کی سر این حرفتون هستین؟اگه عدده  چرا میگی زیر هجده سال صحبت نکنه باهات؟چیه میترسی تجربه و حرف های یه به اصطلاح بچه از تو بهتر باشه؟!😆 ۱۷ سالمه اگه سنم رو کم میبینی  ترجیح میدم سکوتت بشنوم بجای حرفای ارزشمندت😂✋ ...............مهروعلاقه ام ب توهیچ، یکدم فقط بگوباتو چ کرده ام ک سلامم نمی دهی...!؟#محسن_رشیدی ((دیگه هفده سالم نیست!))+۱۸شدم
هیچ دختره سرشو گذاشته بود رو میز میخوابید منم با استرس یه لحظه سرمو نیاوردم بالا به ساعت نگاه کنم او ...

ربطی نداره

دختره بیخیال بوده

2740
بعد از کنکور تا اعلام نتایج بیکار ترین فرد در طول زندگیم بودم  خواب های بی دغدغه میرفتم گشت و ...

منم...😂😂

ولی فک میکردم خ خوش میگذره ولی یهو حس خلا زیادی داشت

از دست دادن روحیه 

یکسال هیچ ارتباطی با دوستام نداشتم 

افزایش وزن و بیماری 

کلا خیلی بد بود خوب شد تموم شد

خدا هیچوقت تنهات نمیزاره.با تمام وجودت بهش اعتماد کن ..💓
از دست دادن روحیه  یکسال هیچ ارتباطی با دوستام نداشتم  افزایش وزن و بیماری  کلا خی ...

🥲🥲🥲

چرا اینقدر اذیت اخه...