2733
2739
عنوان

راهی میدونین خوانوادم راضی بشن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 767 بازدید | 31 پست
انقدر افتادم تو قرض که هیچی از حقوقم نمیمونه شما نمیدونین ولی خواهرمم اذیت میکنه هر هفته به بهونه ها ...

جهاد قیمت مناسب پر میکنه. بعضی جاها برای فرهنگیان قسطی درست میکنه

خدایا کمک مردمان کشورم کن. 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

انقدر افتادم تو قرض که هیچی از حقوقم نمیمونه شما نمیدونین ولی خواهرمم اذیت میکنه هر هفته به بهونه ها ...

وا ببر بذارش بهزیستی. مگه میشه اینجوری، با خواستگارت ازدواج کن وازونشهر فرار کن. خانواوت خودشون میدونن وبچه معلولشون

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم

پن بیشتر از دست خود اسی عصبی شدم با این عنوانش

شما خودت شاغلی حقوق بگیر عیدی و اینا بهت دادن

بعد من گفتم شاید میخای ایمپلنت کنی که میگی ندارم

من هزینه ی دندونم ۱۰ تومن کارگره شوهرم تو خودت معلمی بعد میتونی خصوصی دانش آموز بگیری که اینطور آه و ناله نکنی خودت برا خودت خرج کن

والا من دانشجو معلم دیدم هنوز درس نمیده کلی طلا خرید

لپ تاپ مارک گوشی گرون

هر ماه به مادرش هم پول میده چون مدیریت داره

الان میخاد وام بگیره ماشین بخره هنز دانشجوا

2742
گذاشتن دیگه تشنج کرد اخرش

حقوق نداشتی اون بچه مگه دارو نمیخورد ساده گیرت آوردن یبار جلوشون وایسا بعدم داروی تشنج مگه چقدره ؟ زیر صد تومنه

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗
حقوق نداشتی اون بچه مگه دارو نمیخورد ساده گیرت آوردن یبار جلوشون وایسا بعدم داروی تشنج مگه چقدره ؟ ز ...

کاری با دارو هاش ندارم نهایتا ماهانه ۴۰۰/۵۰۰ 

غذا هم نمیدن و چجوری گشنه بزارم بمونه 

بخدا اونم دیگه خسته شده همین ماه پیش ۶۰ تا قرص رو باهم خورده بود تو بگو‌من تو گوشه های اورژانس بودم یکی اومد؟ 

رنعموم اومد سر زد رفت همین

2738
کاری با دارو هاش ندارم نهایتا ماهانه ۴۰۰/۵۰۰  غذا هم نمیدن و چجوری گشنه بزارم بمونه  بخد ...

من تو اون تاپیک خواهرت تو بیمارستان بود، سر صبحی بودم. خیلی دختر خوبی هستی

خدایا کمک مردمان کشورم کن. 

الهی‌ دورت‌ بگردم‌ چقدر‌ تو‌ شرایط‌ سختی‌ هستی‌ عزیزم‌ 

دلسوزیهاتو میفهمم چون‌ مفهوم‌ خانواده‌ برات‌ مهمه‌ .‌ ولی‌ لطفا‌ با‌ خواهرت‌ بطور‌ جدی‌ صحبت‌ کن‌ .‌‌ اگه‌ بچه‌ بود‌ دلسوزی‌ فایده‌ داشت‌ نه‌ الان‌ . ۲۳‌ سال سن‌ کمی‌‌نیست . به‌ درک‌ و‌ شعور‌ رسیده‌ وباید‌ درکت‌ کنه‌ . اگه‌ خیلی‌ دوستش‌ داری‌ بهش‌ بفهمون‌ خودش‌ باید‌ شرایط‌ رو‌ درک‌ کنه‌‌. خودتو‌ آب‌ نکن‌ تو‌ این‌ وضع‌.‌ داره‌ ازت‌ سو‌ استفاده‌ میشه‌ . گاهی‌ بع‌ خواسته‌ هاش‌ محکم  نه‌ بگو‌ .  دارن‌ ارت‌ سواری‌ میگیرن‌. اگه‌ دستای‌ خواهرت‌ مشکل‌ نداره‌ براش‌ کار‌ خونگی‌ مثل‌ بسته بندی جور‌ کن‌ بذار‌ کار‌ کنه‌ تا‌ بفهمه‌ پول‌ درآوردن‌ سخته‌. حالا‌ باهزینه‌ دارو‌ و‌‌ غذا‌ کار‌ نداریم‌ ولی‌ اینکه‌ تو‌ فقط‌ پاسوز‌ این‌ خانواده‌ بشی‌ کار‌ درستی‌ نیست‌.  خدا‌ بهت‌ عقل‌ داده‌ پس‌ لطفا‌ قاطع‌ باش‌ برای‌ زندگیت‌ .  حتی‌ یه‌ جاهایی‌ حتی‌ اگه‌ سلیطه‌ نیستی‌ شده‌ سلیطه‌ بازی‌ در‌ بیار‌‌ ولی‌ توهم‌ حق‌ داری‌ تو‌ این‌ زندگی‌.‌ 

یه‌ بار‌ فقط‌ یه‌ بار‌ در‌ حد‌ رفع‌ نیاز‌ خرج‌ زندگی‌ کن‌ .‌ به‌ خواسته های‌ نا‌ بجاشون‌ که اذیت کنندس‌ نه‌ بگو  و‌ جدی‌ برای‌ دندونت‌ پول‌ جمع‌ کن‌ .  موقعیتایی‌ رو‌ داری‌ از‌ دست‌ میدی‌ که‌ درآینده‌ مشکل‌ ساز‌ برات‌ .  همیشه‌ خواستگار‌ خوب‌ وجود‌ نداره‌ ....  نقش‌ فدایی‌ و‌ دختر‌ خوب‌ خانواده‌ رو‌ انقدر‌ بازی‌ نکن‌ . مجبوری‌ برای‌ تغییر‌ شرایط‌ یکم  بد‌ باشی‌.‌ تو‌ مسئول‌ اشتباهات‌ بقیه‌ نیستی

وخدا‌ باماست‌‌ درآنچه‌ گذشت‌ و‌ آنچه‌ هست‌ و‌ آنچه‌ خواهد‌ آمد‌...

معلمها که بیمه تکمیلی دارند وبعضی مراکز درمانی فقط مختص معلم  هاست.چرا برای درست کردن دندانهایت اونجا مراجعه نمی کنی؟ یک چیز دیگه اینکه تا وقتی اولویتت خانواده ات باشه.وضعیتت همینه.خوب خرج خونه چرا پدرت نمیده؟

مثلا این ماه ۴ تومن گرفتم که همه رو دادم قرضام و الان بعد از ظهرا کار میکنم که هزینه روزانه نون و غذ ...

عزمزمه بیمه تکمیلی فرهنگیان ۳ونیم هزینه دندون تقبل میکنه دومیلیون دیگه بزاری تقریبا عصب کشی وپر میشه،روکش هم بعد بزار یا الان درست کنی دوماه دیگه مهلت بیمه تمومه دوماه بعدی باز با بیمه تکمیلی روکش کن

کاری با دارو هاش ندارم نهایتا ماهانه ۴۰۰/۵۰۰  غذا هم نمیدن و چجوری گشنه بزارم بمونه  بخد ...

عضو صندوق وام ضروری شو .یکی دوسال پول جمع میشه توش یا حتی یکسال بعد باهاش وام بگیر از حقوقت کم میشه اصلا متوجه نمیشی وروش حساب نمیکنی

تو‌ انقدر‌ باهوشی‌ .‌ فرهنگی‌ هستی‌ و‌ خیلیا‌ آرزوشونه‌ جایگاه‌ علمی‌ تورو‌ داشته‌ باشن‌ . نمیکم‌ ظالم‌ باش‌ فقط‌ میگم‌ یه‌ تصمیم‌ بگیر‌ برای‌ این‌ شرایط‌‌.‌ برو‌ جدی‌ با‌ عموت‌ مادربزرگت‌ یا‌ هرکی‌ که‌ مسئولیتتون‌ باهاشه‌ محکم‌ حرف‌ بزن‌ و‌ بگو‌ شرایطم‌ سختع‌ و‌ دیگه‌ پول‌ ندارم‌ .‌‌ جدی‌ حرف‌ بزن‌‌ با‌ احترام‌ و‌ قاطع‌. بالاخره‌ باید‌ یجایی‌ این‌ وضع‌ سامون‌ بگیره‌ یا‌ نه‌ .‌‌ نه‌ از‌ خونه‌ بیرونت‌ میکنن‌ نه‌ میتونن‌ پولتو‌ از‌ دستت‌ بگیرن‌‌.‌‌پس‌ نترس‌.‌بیرونتم‌ کردن‌ خوابگاه‌ میتونی‌ بمونی‌ .‌‌ خواهرتم‌ بهزیستی‌ بنویسید‌ یه‌ مقداری‌ هزینه‌ هاشو‌ تقبل‌ میکنن‌ و‌ حتما‌ نمیبرنش‌ مرکز‌ که‌ تحقیق‌ کن‌ .‌ میتونید‌ کمیته‌ امداد‌ ثبت‌ نام‌ کنید‌.‌ 

خودتو‌ ازین  باتلاق‌ دلسوزی‌ بی‌ جا‌ بیرون‌ بکش‌ .‌

اینطوری‌ پیش‌ بری‌ بقیه‌ دندوناتم‌ خراب‌ میشن‌ و‌ ..‌‌.

وخدا‌ باماست‌‌ درآنچه‌ گذشت‌ و‌ آنچه‌ هست‌ و‌ آنچه‌ خواهد‌ آمد‌...
2706