2733
2739
عنوان

راهی میدونین خوانوادم راضی بشن؟

767 بازدید | 31 پست

هرکاری کردم گریه کردم گفتم درد میکنه ماسک زذم ماه ها بیرون نرفتم خواستگار داروساز داشتم خیلی علنی بخاطر دندونم ردش کردم به خودشونم گفتم خواهش کردم اصرار کردم سال هاست هروقت ازش حرف شد گفتم که من فقط یه ارزو دارم اونم این که این یدونه دندونم درست بشه حتی دوران دبیرستان بهم گفتن رتبه ازمونت ۱ بشه درست میکنیم نفر اول کشوری شدم درست نکردن هیچ تهران دعوت شدم هم نبردنم رتبه کنکورم شد ۳۰۰ به خواسته اونا رفتم فرهنگیان همه چیز بدتر شد کل هزینه های خودم خواهر معلولم و خونه رو انداختن گردن من تا نخرم نمیخرن خواهر منم معلوله بازد داروها و عذاشو بخوره الانم که هیچی ندارم یه معلم بی پول بدبختم که روز به روزم تو قسط گیر میکنم 

خواستگارامو رد میکنم بخاطر دندونم 

میدونم زیاد تاپیک زدم اینجا تایپ میکنم یکم سبک میشم 

از دیشب نخوابیدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسی خدا بهت صبر بده

چقدر شجاع بودی که تا الان تحمل کردی.

اگه مشکلی نیست بپرسم که بیماری خواهرتون چیه؟

فقط 6 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم، تیکر آزمونمه؛ کاربری دست دو نفره ! :) 
2742

اصلا برام قابل دررررر رک نیست

کسی که خودش معلمه و دستش تو جیب خودشه

چررررررررررا نمیتونه یه دندون که نهایت ۴ تومن خرجشه رو درست کنه؟؟؟

حتی اگه ماهی ۵۰۰ تومن پس انداز میکردی الان هزار بار درستش کرده بودی

پر دردم ولی با خودم میجنگم💔پر زخمم ولی زخمهام رو خودم میبندم🖤پر بغضم ولی پنهون میکنم میخندم😔

قطعا اونا نه از گشنگی میمیرن نه خواهرتو بی دوا دکتر میذارن بهتر پولتو زودتر بدی به دندونمزشک درستش کنی بهونه نیار 

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗
2738
اصلا برام قابل دررررر رک نیست کسی که خودش معلمه و دستش تو جیب خودشه چررررررررررا نمیتونه یه دندون ...

انقدر افتادم تو قرض که هیچی از حقوقم نمیمونه شما نمیدونین ولی خواهرمم اذیت میکنه هر هفته به بهونه های مختلف محبوذم میکنه ببرمش دکتر اخرین بار هم تشنج کرد هم قرص خورده بود برای خود…. اعزام شد بالای ۱۵ ملیون هزینه کردم هیچ کسی هم کنارم نبود

برو دندونتو با حقوقت درست کن و بگو ندارم خرج خواهرمو بدم 

در نهایت اونا قبل اینکه تو معلم بشی از یه جایی خرج دوتاتونو میدادن الان از همونجا خرج یه معلول رو بدن برا یکی دوماه

🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
انقدر افتادم تو قرض که هیچی از حقوقم نمیمونه شما نمیدونین ولی خواهرمم اذیت میکنه هر هفته به بهونه ها ...

تو خودت رو خیلی درگیر خانواده ات کردی

مسولیت خواهرت به تو ربطی نداره تا همین جا هم محبت کردی

پدرت پس چه کارست؟

یه کم خودت رو بکش کنار 

و به خودت برس

پر دردم ولی با خودم میجنگم💔پر زخمم ولی زخمهام رو خودم میبندم🖤پر بغضم ولی پنهون میکنم میخندم😔

اشتباه می کنی دلسوزیت داره آینده ی خودتو خراب میکنه خواستگاری که با این شرایط میاد برات و رد می کنی دیگه خواهر معلولتو میپذیرن و میدونن؟یعتی برا ی دندون فرار کنن

حالم را نپرس...از من تا حال خوب مسافت زیادیست
2706