2733
2739

چجوری اقدام کردین شوهرم تو هر سری دعوا میگه تمومش کنیم جدا شدیم واقعا دلم شکسته خودشم عقدیم می‌خوام در خواست بدم یا جدا میشیم یا اگه زندگیش و بخواد نمیزارن جدا شم اگرم نخواد همون بهتر بره چیکار باید کنم راهنمایم کنین

قدم اول اینکه میری دفتر خونه ای ک عقد کردی درخواست اجرائیه مهریه میدی بعد میری اداره ثبت و اسناد برگه اجرائیه ک بهت دادن رو بهشون نشون میدی راهنماییت می کنن . بعد میری همه بانکها حساباشو می بندی بعد یه وکیل می گیری اگه تا اون موقع آشتی نکردی بعد وکیل کلیه کارهاتو انجام میده

برای شادی روح پدران آسمانی صلوات 🌷🌷🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فکر میکنه جدا نمیشی که این حرف رو میزنه اگه یه بار باهاش جدی برخورد کنی دیگه نمیگه  اگه هم بخو ...

همون و میگم واقعا میخام بزارم برم ولی نمی‌دونم چیکار باید بکنم

2731
قدم اول اینکه میری دفتر خونه ای ک عقد کردی درخواست اجرائیه مهریه میدی بعد میری اداره ثبت و اسناد برگ ...

می‌خوام فقط یه چیزی شبیه اس ام اس بهش بره میشه همچین چیزی؟که مثلا بدونه اقدام کردم 

2740
می‌خوام فقط یه چیزی شبیه اس ام اس بهش بره میشه همچین چیزی؟که مثلا بدونه اقدام کردم 

راستی براش پیام میره ک ازتون شکایت شده ثنای خود را چک کنید یه چیزی تو این مایه ها . بعد پرینت می گیره

برای شادی روح پدران آسمانی صلوات 🌷🌷🌷
راستی براش پیام میره ک ازتون شکایت شده ثنای خود را چک کنید یه چیزی تو این مایه ها . بعد پرینت می گیر ...

پس اول اولش باید برم دفتر خونه؟ نمیشه مستقیم برم دفتر خدمات قضایی

اصلا برای طلاق اقدام نکن. 

بررسی کن ببین چه مشکلاتی باعث میشه این حرف را بزنه بعد مشکل را سعی کن حل کنی 

نطمئن باش یه چیزی داره اذیتش میکنه و تردید پیدا کرده. حالا یا مالی هست یا یه چیزی بینتون وجود داره یا رفتاری در شما هست که دوست نداره 

حتما بدون اینکه کاری بکنید یه مدت بررسی کن ببین مشکل از کجاست 

اصلا برای طلاق اقدام نکن.  بررسی کن ببین چه مشکلاتی باعث میشه این حرف را بزنه بعد مشکل را سعی ...

میگه شوهرداری بلد نیستی دیروز خونه ما شام دعوت بود داشت تلویزیون میدید بهش گفتم با من حرف بزن حوصلم سر می‌ره فیلم نبین یهو قاطی کرد گف یدونه شام میخوای بدی با منت بخدا الکی بهونه گرفت بعد بابام رسید دید نیست زنگ زد پس کجا رفتی بیا شام میخوریم گف نه دخترت شوهرداری بلد نیس برین درخواست طلاق بدین 

2706