2737
2734

گفت آره :)

گفتم چطور 

گفت اینجا نمیترسم نمیلرزم استرس ندارم راحت مبخوابم پامیشم میپوشم میخورم اونجا نه 

گفتم اینجا چی اذیتت میکنه 

گفت اینکه همش کار کنم اینجا همش مهمون میره میاد من خسته میشم دائم دارم خونه جارو مبکنم ظرف میشورم جمع میکنم میسابم کاش میتونستم خونه جدا برم 

(مامانم درآمدی نداره که دلش خوش باشه خونه بگیره)

منم ک ۲۰ سالمه چند ساله پشت کنکورم 

یه نور امیدی که تودلش روشنه منم 

گریه میکرد میگفت کاش قبول شی 

کاش بیاری 

مامانم از من خسته تره من از اون بدتر 

دعا کنید من شرمنده نشم 

عزیزم از خدا میخوام بهترین ها رو براتون رقم بزنه🥲

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

انشالله موفق شی

ولی مشکلات مادرتون ربطی به کنکور شما نداره، نزار اینارو بهم وصل کنن که سرخورده میشی..متاسفانه تو ماجرای کنکور فقط دانش و علم نیس ک بالا میبردت، خیییلی اتفاقا و سهمیه ها و قضایای پشت پرده و بی عدالتی هست، تلاشتو بکن ولی آینده و خوشحالیتو وصل به کنکور نکن که مثل من یه روزی افسرده نشی و هیچی دلتو شاد نکنه

⛔⛔اگه زیر۲۰ سال هستی تو تاپیک من نیا،نظر نده و ریپلایم نکن به هیچ عنوان..ممنون که احترام خودتو نگه میداری⛔⛔
2728