2737
2734

من حدودا ۱۵ سال که پریود میشم… 

تایم پریودیم ۷ روز 

و از هفت روز من ۴ بار دوش میگیرم… اگر تابستون باشه شاید هر روز دوش کوتاه … 

دسشویی هم حسابی میشورم با دسمال خشک میکنم و سشوار 

هرگز هم عفونت نگرفتم این که میگن اب باعث عفونت میشه یه دروغ بیش نیست…. 

دلیل دومی که هرگز عفونت نگرفتم توی خونه شور.ت نمیپوشم فقط پریود هستم میپوشم یا وقتی دامن میپوشم شور(ت خیلی توری 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من کیست و تنبلی تخمدان و هورمون بالا دارم بهم میگن از واجبی استفاده کن خیلی تاثیر داره نمیدونم چیکار ...

دکتر رفتی؟حتما دکتر برو اگه نرفتی

پریودیت خونریزیت زیاده پس اگه کیست داری 

تازه مشکل هورمونی داری بدنت موی هورمونی در میاد 

فقط خواهرانه توصیه میکنم چیزاییکه گفتمو انجام بدی 

اگه عفونت کردی توی آب و سرکه ی سیب بشین و نسبت آب باید چهار برابر سرکه سیب باشه 

اگه پریودیت درد داره و اخلاقت عوض میشه سرلاک بچه بگیر 

من خودم مشکل هورمونی داشتم و کمبود مواد مغذی کسیم نبود در مورد پریودی راهنماییم کنه خیلی اذیت شدم 

نترس که با دیگری خو کند او با تو چه کرد که با اون کند🙂
2731
2740
به کل بدن میزنی (منظورم پایین تنه هست)

اره کل بدنم حتی یه مدت شوهرم انگارزگیل زده بود من هیچ علائمی نداشتم دکترفوق تخصص رفتم تعجب کرد که شماچراعفونت نداری و...اسی من شوهرم جایی کارمیکنه که تقریبا مجانی لیرز بخوام برم ولی سراین قضایا نرفتم وترجیح میدم چیزطبیعی استفاده کنم استخرزیادمیرم دستشویی بین راهی هم زیاداستفاده میکنم مشکل جدی تابحال پیدانکردم.اینم بگم من تنبلی تخمدان دارم نوره میگن کمترمیکنه ولی اینکه برطرف بشه فکرنکنم چون من ازسن بلوغ تاالان فقط نوره استفاده کردم 

گاهی انسانم آرزوست