2737
2734
عنوان

برخورد خدماتی تو بیمارستان

| مشاهده متن کامل بحث + 788 بازدید | 70 پست

چرا یقه شو بگیره؟؟چون داره وظیفه شو انجام میده؟؟؟هرجایی قانون خودشو داره اوناهم نمیتونن که با همه کل کل کنن چون بچه شون خوابه و گناه داره خونه خاله که نیست

تویی که داری این متنو میخونی،                     آره آره دقیقااااا با خودتم!                         امیدوارم یه شب بیاد که از خوشحالی تا صبح خوابت نبره💖💞
چی میگی شمااا اول درست بخون اینجا همه کوردن کوردی صحبت میکنن ولی من فارسی حرف میزنن فکر میکنن کورد ...

توی یک جمع نباید با گویش خاصی حرف بزنی که شاید نفهمه کسی 

من همین الان با شما صحبت کردم برگردم یه جمله مثلا شمالی یا لری یا ترکی بگم شمام میگی نکنه فحش داد 

خلاصه ایشالله بچت خوب شه از بیمارستان راحت شی ولی اون بدبختام حکم کارگر دارن انجام ندن نون زنو بچشون اجر میشه

🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشااله به امید خدا بچتون سلامتیشو هرچه زودتر بدست بیاره ،،مشکل از نیرو کمه ،،،مثلا به یه خدماتی میگ ...

کلا تعداد نیرو زیادم باشه با کارگر جماعت همیشه یه جور رفتار میکنن تایم خالی نمونه براشون 

تایم میذارن هر ساعت فلان کارو تموم کنه و در نهایت کلی هم اق بالاسر داره از دکتر و پرستار و مدیر تا غیره ...

🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
2728

عزیزم بیمارستان دولتی همینه،،هزینه کمتر ،احترام کمتر ،همچین که بری خصوصی هزینه میکنی ، همه چی رو ادب و احترام 

خواهرم قربون تن خسته و روح اسیب دیدت بشم،تموم میشه اینروزا

من آریایی‌ام ایرانی اصیل♥️سپاس یزدان دختر ایرانیم ! از نژاد تیره ساسانی ام..به کوروش به آراش به جمشید قسم! ..:) به نقش و نگار قسم!  یگان پرستم.. اهورایی ام ! "ز بد گوره های جهان عاری ام" به کردار به پندار نیکومندم! "شاه ایران دختر کوروش منم "
عزیزم بیمارستان دولتی همینه،،هزینه کمتر ،احترام کمتر ،همچین که بری خصوصی هزینه میکنی ، همه چی رو ادب ...

گفتن اینجا بیمارستان مخصوص بچه هاس

اینجا مثل تهران بیمارستان خصوصی ندارن😭😭

بچم خیلی بیحاله

2740

درک نمیکنم اونایی که اومدن مثلا از کادر درمان که همه ما میدونیم زحمت کش هستن تو این تاپیک که مشخصه یه مادر خسته زده دارن دفاع میکنن،،خانما واقعا متوجه نیستین که جوری که به کادر درمان هم توهین نشه باید به مامان خسته که بچش گوشه بیمارستانه و حال روحی خوبی نداره باید دلداری و امید بدیم؟؟؟شما بچه ندارین؟مادر نیستین؟بیمارستان نرفتین؟

من آریایی‌ام ایرانی اصیل♥️سپاس یزدان دختر ایرانیم ! از نژاد تیره ساسانی ام..به کوروش به آراش به جمشید قسم! ..:) به نقش و نگار قسم!  یگان پرستم.. اهورایی ام ! "ز بد گوره های جهان عاری ام" به کردار به پندار نیکومندم! "شاه ایران دختر کوروش منم "
توی یک جمع نباید با گویش خاصی حرف بزنی که شاید نفهمه کسی  من همین الان با شما صحبت کردم برگردم ...

من به گویش خودشون صبحت کردم بخدا

باشه وظیفه اشونو منم ک بلاخره بلند شدم

مهم بلند شدن ما نیست

طرز رفتار این اقاست

انقدر هرچی گفتن گفتم باشه فکر میکنن زورشون بهم میرسه

گفتن اینجا بیمارستان مخصوص بچه هاس اینجا مثل تهران بیمارستان خصوصی ندارن😭😭 بچم خیلی بیحاله

دورت بگردم خواهر،منم داشتم این روزا رو میفهممت،میدونم چه حالی داری،دیگه بیدار شدن بچت که شبو به سختی خوابیده حالت رو بدتر کرده ،مامان صبوری هستی که تا الان تحمل کردی دمت گرم،خدا توانت رو بیشتر کنه،بتونی تحمل کنی این روزارو،،

درک نمیکنم اونایی که اومدن مثلا از کادر درمان که همه ما میدونیم زحمت کش هستن تو این تاپیک که مشخصه ی ...

مثل شما خیلی کم پیدا میشه

انگار خیلیا تجربه نکردن

شلید تو این موقعیت نبودن

توروخدا واسه پسرم دعا کن

رگش پیدا نمیشه چون تپلیه اسهال شدیدع حالت تهوع دارع

خیلی شیطون بود بزور میخوابید الان تو حالت نشسته خوابش میبره

دلم کبابه واسه پسرم واسه همه بچه هایی ک اینجان و گریه اشون به گوش کسی نمیرسه

آخه ساعت ۶ صبح چی میخوان از جون بیمار؟ فکر نمیکنم برخورد اینا رو کسی بتونه پیگیری کنه چون به هر حال ...

خوب ساعت ۷ دکتر برای ویزیت میاد بهشون ایراد میگی،ه مجبوره قانون شون هست تقصیری نداره اگه میداد به خودش هم دعواش میکردن 

دورت بگردم خواهر،منم داشتم این روزا رو میفهممت،میدونم چه حالی داری،دیگه بیدار شدن بچت که شبو به سختی ...

توروخدا واسم دعا کن ک زود تموم شه😭😭

حالم خیلی بده 

دو روزه میخوان از بچم رگ بگیرن نمیتونن بچم از گریه سیاه میشه انقدر ضعیف شدم جون تو پاهام و صدام نیست

2706