2737
2739
عنوان

برخورد خدماتی تو بیمارستان

| مشاهده متن کامل بحث + 788 بازدید | 70 پست
خودم بیدار شدم اما به بچم چیکار داره؟ حال مریضو درک نمیکنن؟ دو سه بار گفتم بچم خوابه گناه داره

مریض هم صبح به صبح باید چک کنن و ملحفشو عوض کنن وگرنه خدایی نکرده عفونت بیمارستانی همه جارو میگیره

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خب برا چی جلو ادمایی که نمیشناسن و باهات برخورد دارن برمیگردی با یه زبون دیگه حرف میزنی که دردسر بشه ...

چی میگی شمااا اول درست بخون

اینجا همه کوردن کوردی صحبت میکنن

ولی من فارسی حرف میزنن فکر میکنن کوردی بلد نیست

ولی مت یه جمله هاییم کوردی میگم

2728

روتختی رو ازش میگرفتی میگفتی خودم ميندازم ولی اونا هم بالاسری دارن که بهشون دستور میده اگه کارشونو طبق مقررات انجام ندن بیکار میشن،کار شماهم اشتباهه تو جمع با گویش دیگه ای صحبت میکنی 

یه دعای قشنگی توی سوره اسراء هست که میگه: رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا ::::: خدایا منو توی هرکاری و شغلی یا هرچیزی به درستی وارد کن و به درستی بیرون بیارو همیشه از سمت خودت یک نیروی کمکی برای من بفرست

منم یه بار دخترم بیمارستان دولتی بستری شد بیچارمون کردن صبح ساعت ۶ میومد با داد و فریاد که تخت همراهیا باید جمع بشه شعور اینو نداشتن که بچه‌ها مریضن تا صبح همه گریه کردن نذاشتن مادرا بخوابن حالا دم صبح مادرای بيچاره میخوان یه دقیقه استراحت کنن اونا نمیذارن وااای یاد اون روزا افتادم اشکم دراومد انشالله خدا به کوچولوت سلامتی بده زودتر بیای خونه

من دیروز شیفت بودم یه تصادفی اوردن دکتر گفتش سریع ببرینش اتاق عمل هنش به من میگفت خانم پرستار مردم از تشنگی یکم اب بهم بده ،،،خب به تصادفی نباید اب بدی بردنش اتاق عمل و بیچاره به رحمت خدا رفت از دیروز تا حالا اب میخوام بخورم نمیتونم از شدت ناراحتی ،،،،تو بیمارستان مجبوری برای ایجاد نظم و خدمات به بیماران سریع کاراتو انجام بدی و اگه احساساتی برخورد کنی بازخواست میشی 

جدی اینو گفتی ک به شوهرت بگی ک یقشو بگیره؟؟؟؟  خدای من حیف ک بیمار داری  ولی رفتار ...

چه بچگونه ایی؟

برمیگرده میگه فش دادی حیف که خانومی وگرنه برخورد میکردم

اگر فحش داده بودم حق با ایشون بود

ولی بجون بچم که رو این تخت خوابیده زبونم به فحش باز نشده

این دو سه روزع مادرشوهرم همش نفرین میکنه ک انقدر بچمو زجر میدن

همش گفتم نگو وظیفه اشونو انجام میدن

نگو اینام مجبورن خودشونم ناراحتن

2740
من دیروز شیفت بودم یه تصادفی اوردن دکتر گفتش سریع ببرینش اتاق عمل هنش به من میگفت خانم پرستار مردم ا ...

درسته حق باشماست تقصیر اون بالاسریاس ک اینطوری دستور میدن بیمار بد حالو بلند کنن

بقیه مادرا میگفتن تروخدا بزار بچمون بخوابه سرم داره نمیتونه حرکت کنه

چه بچگونه ایی؟ برمیگرده میگه فش دادی حیف که خانومی وگرنه برخورد میکردم اگر فحش داده بودم حق با ایش ...

خب دیگ این یقه گرفتن داره!!!  تو گفتی ن ندادم اونم رفته. چیز خاص و ادامه داری نیست

خدایا به من صبری عطا فرما نزنم دهن بعضیا را سرویس کنم🤨😑
مریض هم صبح به صبح باید چک کنن و ملحفشو عوض کنن وگرنه خدایی نکرده عفونت بیمارستانی همه جارو میگیره

بخدا خیلی رعایت میکنم

دیروز پسرم بالا میاورد سه چهار بار عوضش کردم دگ رو تختی نموند قرار بود یبار مصرف بیاره واسش ک همش دنبال رگ پسرم میگشتن تا دیرع دیر درگیر بودن خدمه خوابیدن

درسته حق باشماست تقصیر اون بالاسریاس ک اینطوری دستور میدن بیمار بد حالو بلند کنن بقیه مادرا میگفتن ...

انشااله به امید خدا بچتون سلامتیشو هرچه زودتر بدست بیاره ،،مشکل از نیرو کمه ،،،مثلا به یه خدماتی میگن سریع تو یه ساعت باید کل بخشو تمیزو مرتب تحویل بدی و اون بنده خدا مجبوره سریع کارشو انجام بده و بعضا خستگی و زمان کمی که داره باعث عصاب خوردی طرف میشه البته من توجیه نمیکنم رفتار بده پرسنل و تو بیمارستان چون بالاخره اون طرفم که مریض داره و چند روزه تو بیمارستانه وضعیت روحی خوبی نداره ،،،باید نیرو زیاد باشه تا با حوصله و اخلاق خوب خدمات ارائه بشه 

آخه ساعت ۶ صبح چی میخوان از جون بیمار؟ فکر نمیکنم برخورد اینا رو کسی بتونه پیگیری کنه چون به هر حال ...

قانون کارشون اینه ک قبل از تحویل شیفت همه جارو باید تمیز کنن ربطی ب اینا نداره باید ساعت تحویل شیفت وعوضکنن منم بیمارستان بودم نق میزدم میگفت من کاری نمیتونم بکنم ب بزرگترا برید بگید

یه سوء تفاهم بوده..اون گفته فحش دادی...شما گفتی نه...دیگه اونم کشش نداده...برخورد بدی باهات نکرده که بخواهی بری به رییس بیمارستان بگی...الان شما بچت مریضه دلت زود می شکنه...

اما در مورد این که گفته بچتو بلند کن..اگهه خواستی می تونی بگی.

لطفا لایک نکنید مگر در مواقع نیاز
2706