2737
2734

برای صندوق داریش هرچی کسری بیاد باید بپردازیم .

میشه از نرم افزار حسابداری کوروش بگید .چطوری  سرپرستی رو به عهده بگیرم تو نرم افزار 

کلا هرچی میدونید بگید ممنون میشم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

بخشید عزیز حقوقتون چقدر اگه دوست ندارید جواب ندید چن ساعت کار میکنید

۹ ساعت ۵ تومن

ولی خیلیی مسئولیت داره .پیشنهاد میکنم نرید .

هرچی کم بشه از فروشگاه فروشنده ها باید بپردازند .هر دوماه انبار گردانی دارن هرچی کم بیاد هزینش بین فروشنده ها تقسیم میشه.

صندوق داریش هم که نگم

هرچی کم بشه باید شما پولشو بدی چه ۱۰هزار تومن باشه چه ۴میلیون‌.هرروز هم چک میکنن صندوق رو و فاکتور فروش رو.

2728
هفده تا هجده تومن سرپرست هاش حقوق میگیرن. بله اگه کسری بیاری باید از جیب خودت بدی اضافه هم بیاری که ...

ممنونم .

میشه بگین چطور سرپرستی فاکتور نرم افزار رو به عهده بگیرم؟

خیلیی استرس میگیرم 

ممنونم . میشه بگین چطور سرپرستی فاکتور نرم افزار رو به عهده بگیرم؟ خیلیی استرس میگیرم 

چشم عزیزم باید بپرسم از کسی یه ساعت دیگه جواب میدم خودم شاغل نیستم ولی اگه خیلی خوب تلاش کنی از کارگر ساده میرسی به جانشینی بعد سرپرستی بعدشم سوپروایزری

2738
همکارم به من گفت دو ماه یه بار  نمی دونم میشه هرچی میدونید بگید درمورد صندوقداریش. از سرپرست ...

من یکی از اقوام خیلی نزدیک اونجا سرپرست میپرسم همه رو بهت میگم هر چی سوال داری بنویس بپرسم تا یه ساعت دیگه

من یکی از اقوام خیلی نزدیک اونجا سرپرست میپرسم همه رو بهت میگم هر چی سوال داری بنویس بپرسم تا یه ساع ...

سوالاتم ایناس 

وقتی میخوایم سرپرستی سیستم رو به عهده بگیریم .اون مبالغ اولیه و کلش رو چقد بزنم.

کلا گزینه هاش رو میشه بپرسید که چطور به عهده بگیرم.

اگه داشتم وقتی حساب میکردم چیزی کم اومد بگم به سرپرست یا نه.

کدوم نرم افزار حسابداری هست برای افق کوروش و کجا اموزشش رو ببینم. هر چیزی از محصولات رو که مشتری ها خراب میکنن رو به سرپرست بگم یا نه.

چون ممکنه بگن باید هزینه شو بدم.

ممنون میشم عزیزم اینارو بپرسی

۹ ساعت ۵ تومن ولی خیلیی مسئولیت داره .پیشنهاد میکنم نرید . هرچی کم بشه از فروشگاه فروشنده ها باید ...

وای چقد بد یعنی این محصولاتی که از دست مشتری بیوفته یا هر شکلی بازش کنن شما مسئول میشید؟ 😱😱🤯

وای چقد بد یعنی این محصولاتی که از دست مشتری بیوفته یا هر شکلی بازش کنن شما مسئول میشید؟ 😱😱🤯

اره اگه همون لحظه مشتری برای اینکه نخواد هزینشو بده  قایمش کنه.

شما مسئولی .برا همین بشدت کار استرس زایی هست.مخصوصا صندوق داریش.

2706