2737
2734

باز هم مشکلاتم قرار نیست حل بشن

اصلا انگار این مشکلات به من دوخته شدن

چه کنکور بدم چه ندم یه خانواده ی بد دارم و زندانیم

من تا ابد ی موجود افسرده ی تو سری خور و تنهام ک حق نداره پاشو از خونه بیرون بذاره باید مث سگ زیر دست اینا زجر بکشه

کاربری دست دو نفره.

عزیزدلم دانشگاه یه شهر دیگه قبول شی مثلا تهران نمیذارن بری؟

منم کنکوری تجربیم

میشه برای کنکور و ترمیم دل شکستم و پشیمونی دشنم یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️ 

منم همین فکر را میکردم.ولی وقتی قبول شدم و رفتم حل شد 

من کارم درمان هست...یه وقتایی خسته میشم از اینکه مدام باید مطالعه داشته باشم...یه وقتایی سر راند،دلم میخواد بخش را بیخیال شم و بپرم بین درختای حیاط و بازی کنم😐😁یه وقتایی حوصله یادگرفتن درمان بعضی بیماری ها را ندارم ولی مجبورممم...با همه اینها،از مسیری که انتخاب کردم خوشحالم...عاشق انتخابمم،اینکه یکی بهم بگه،ممنون واقعا حالم خوب شد🥺😍قشنگ ترین حس زندگی...خدایا شکرت که رسوندیم به آرزوم😍😍🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزدلم دانشگاه یه شهر دیگه قبول شی مثلا تهران نمیذارن بری؟ منم کنکوری تجربیم

استان تهران زندگی میکنیم

نه یا باید شهری که خواهرم درس میخونه باشم یا تهران

کاربری دست دو نفره.
2742
شمام حق نداشتی پاتو از خونه بیرون بذاری؟ شمام سر کوچیک ترین چیزها کتک میخوردی؟

کمی خفیف تر از شما... بخاطر همین تصمیم داشتم برم خوابگاه که خونه نباشم ولی جوری بود که فکر نمیکردم بذارن برم خوابگاه ولی گذاشتن...

من کارم درمان هست...یه وقتایی خسته میشم از اینکه مدام باید مطالعه داشته باشم...یه وقتایی سر راند،دلم میخواد بخش را بیخیال شم و بپرم بین درختای حیاط و بازی کنم😐😁یه وقتایی حوصله یادگرفتن درمان بعضی بیماری ها را ندارم ولی مجبورممم...با همه اینها،از مسیری که انتخاب کردم خوشحالم...عاشق انتخابمم،اینکه یکی بهم بگه،ممنون واقعا حالم خوب شد🥺😍قشنگ ترین حس زندگی...خدایا شکرت که رسوندیم به آرزوم😍😍🌹
کمی خفیف تر از شما... بخاطر همین تصمیم داشتم برم خوابگاه که خونه نباشم ولی جوری بود که فکر نمیکردم ب ...

ولی اینا نمیذارن 

بذارنم باز سایه ی نحسشون تا ابد رو زندگیم هست

کاربری دست دو نفره.
ولی اینا نمیذارن  بذارنم باز سایه ی نحسشون تا ابد رو زندگیم هست

درست میشه

تو فقط امیدوار باش 

2740
درست میشه تو فقط امیدوار باش 

۱۹ ساله امیدوارم

هی میگم فلان مقطع تموم شه درست میشه

فلان اتفاق بیفته درست میشه

ولی نمیشه

انگار به پیشونیه

پیشونی بعضیام سیاهه

کاربری دست دو نفره.
۱۹ ساله امیدوارم هی میگم فلان مقطع تموم شه درست میشه فلان اتفاق بیفته درست میشه ولی نمیشه انگار ...

تو قبول شو😍حل میشه