2733
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
گیساشو میکنم بعد حذفش میکنم از زندگیم  اسمش رفیق نیست

تازه پیام‌هایی که رد و بدل می‌کنند برام میگه

و اصلا به روی خودش نیاورد من ی زمانی اونو دوست داشتم:)

با عرض پوزش میرینم به سرتا پای دو تاشون و از زندگیم کلا پرتشون میکنم بیرون

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•
2740
تازه پیام‌هایی که رد و بدل می‌کنند برام میگه و اصلا به روی خودش نیاورد من ی زمانی اونو دوست داشتم:)

رل زدن یعنی؟؟

شاید منظوری نداره ها

نترس که با دیگری خو کند او با تو چه کرد که با اون کند🙂
ولی من هیچی نگفتم بهش

اشتباه میکنی اول خودتوخالی کن بعدم واسه همیشه بلاکشون کن

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•

ادم از رل اونقدر انتظار نداره ولی از دوست انتظار میره همونطور که لقب دوست رو به دوش میکشه واقعا مرام و معرفت هم داشته باشه، اسم همچین ادمی رو نمیشه حتی دوست گذاشت

اشتباه میکنی اول خودتوخالی کن بعدم واسه همیشه بلاکشون کن

دیگه جفتشون برام اهمیتی ندارن

ولی از این خیانت دوستم دلم گرفت

و اینکه اصلا به روی خودش نمیاره

دیگه جفتشون برام اهمیتی ندارن ولی از این خیانت دوستم دلم گرفت و اینکه اصلا به روی خودش نمیاره

ادم بی ذات همینه

درکت میکنم ولی سعی کن اهمیت ندی گلم

2706