2737
2739
عنوان

فیبروز ابرو انجام دادممممممممممم

| مشاهده متن کامل بحث + 467 بازدید | 25 پست
عزیزم من تاتو‌ارتیستم چنتا نکته که حتما باید رعایت کنی حتما تاسه روز به ایروهات اب نخوره حدااااقل و‌ ...

ممنون عزیزم

صورتم رو میکاپ کنم عیب داره؟

عصر عقد داداشمه

چکار کنم؟

خیلی یهویی و بی خبر عقد کرد

اگه خیلی واجبه برو آرایشگاه‌هایی که سرشور دارن.موهاتو میشورن ولی صورتت خیس نمیشه.تنتم بیا خونه بشور& ...

عقد محضری داداشمه

نمیخام هزینه میکاپ کنم

خودمم کرم استی لادر و لوازم عالی دارم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
عزیزم من تاتو‌ارتیستم چنتا نکته که حتما باید رعایت کنی حتما تاسه روز به ایروهات اب نخوره حدااااقل و‌ ...

اگ کسی ابروش چرب باشه پوستش و فردای همون روز میکرو صورتش رودبشوره چی میشه ؟ رنگ پخش میشه یا پاک میشه ؟

آنجا که راه نیست خدا راه میگشاید ۱۰/۲۴.....من منتظر یه معجزم یه چیزی که خیلی از خدا خواستم به کمک یه راه حل دوست داشتی برای آرزوم یه صلوات بفرست ♥️ 1402/3/7پشت هر تاپیک یک انسان نشسته نه ربات. به قلب و احساسات اون ادم قبل از نظر دادن فکر کنیم و انسانیت رو زیر پا نذاریم...باشعوری اونجاس که تو جمع چیزی نگی که یهو طرف آب بشه بره تو زمین و دلش بشکنه🍃باشعوری اونجاس که یکی ناراحته بغلش کنی سرشو بذاری رو سینت بگی غصه نخور باهم درستش میکنیم 🍃باشعوری یعنی یکی دلش گرفته زمین و زمانو بهم میبافی تا فقط یه لبخند بزنه🍃با شعوری یعنی پز داشته هامونو ب کسی ندیم 🍃باشعوری یعنی داشته های کسی رو مسخره نکنیم شاید اون تنها دلخوشیش باشه🍃باشعور باشیم 
2740
اگ کسی ابروش چرب باشه پوستش و فردای همون روز میکرو صورتش رودبشوره چی میشه ؟ رنگ پخش میشه یا پاک میشه ...

پخشی رنگ فقط ب دلیل استفاده از مواد نامرغوب و فشار دست بالاست میکرو ابرو اگه بشوریش یا خیلی چرب کنی نمیمونه  همینطوری زیاد نمیمونه مخصوصا رو‌ابروهایی که تاتو‌شدن و حتما باید ترمیم کنی بعد ۳۰تا۴۰روز

پخشی رنگ فقط ب دلیل استفاده از مواد نامرغوب و فشار دست بالاست میکرو ابرو اگه بشوریش یا خیلی چرب کنی ...

دستگاه بهتره یا دست ؟ من از یکی پرسیدم گفت موادش فی هست از کجا بفهمم راست میگه بگم نشونم بده 

ممنون میشم راهنماییم کنی ❤️

آنجا که راه نیست خدا راه میگشاید ۱۰/۲۴.....من منتظر یه معجزم یه چیزی که خیلی از خدا خواستم به کمک یه راه حل دوست داشتی برای آرزوم یه صلوات بفرست ♥️ 1402/3/7پشت هر تاپیک یک انسان نشسته نه ربات. به قلب و احساسات اون ادم قبل از نظر دادن فکر کنیم و انسانیت رو زیر پا نذاریم...باشعوری اونجاس که تو جمع چیزی نگی که یهو طرف آب بشه بره تو زمین و دلش بشکنه🍃باشعوری اونجاس که یکی ناراحته بغلش کنی سرشو بذاری رو سینت بگی غصه نخور باهم درستش میکنیم 🍃باشعوری یعنی یکی دلش گرفته زمین و زمانو بهم میبافی تا فقط یه لبخند بزنه🍃با شعوری یعنی پز داشته هامونو ب کسی ندیم 🍃باشعوری یعنی داشته های کسی رو مسخره نکنیم شاید اون تنها دلخوشیش باشه🍃باشعور باشیم 
دستگاه بهتره یا دست ؟ من از یکی پرسیدم گفت موادش فی هست از کجا بفهمم راست میگه بگم نشونم بده  ...

بستگی ب پوستت داره اگ پوستت چربه اول با قلم کاشت شه بعد با دستگاه اگه خیلی چربه با دستگاه که بهش نانوبروزم میگن

و مواد فی بهترینه خود مواذش شبیه پماد اد هست ولی رنگش سیاهه