2733
2739
عنوان

ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 496 بازدید | 57 پست
نه، ولی خواستم بگم دخترها فقط دنبال درصدی از پسرها هستند. پس تعجب نکنند که مجرد میمونن، پسرها هم مث ...

سیاه نمایی میکنید

خیلی کارگرها هستن که درشرف متاهل شدنن درسته ثروت تووازدواج امروز خیلی بیشتراز گذشته مد نظر هستش ولی خب همه ادمها اولویت هاشون واسه ازدواج تو یه سطح نیست

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

بله درسته. اما منم با جوی که میبینم فکر کنم دخترهای مجرد قراره بشن حوریه های دست نخورده اون دنیا بر ...

اووو اینقد پسر هست که دخترا رو تیغ میزنن و دخترا خرجشونو میدن 

اکثر پسرا معیارشون شده زیبایی و اندام و وقتی دختر رو برای زیباییش میخوای اونم تو رو برای پولت میخواد بالاخره هر کنشی واکنشی داره!

دختر خوب و کم توقع هم گیر آدم گشنه و بی لیاقت میوفته  و همون آدم باعث میشه که دختره دیگه زیر بار ازدواج نره مگر با شروط زیادی که اکثرا پول میشه اصلی ترین معیار 

نترس که با دیگری خو کند او با تو چه کرد که با اون کند🙂
من هیچ انتظاری از طرف نداشتم میگم هسچی یعنی هیچی ولی خودش گشنه بود دختر پولدارتر دید ولم کرد رفت&nbs ...

من فکر میکنم هم دختر وهم پسر تو این دنیا فقط دنبال بهترین ها برای خودشون هستند و به خاطر همین در رقابت هستند و هیچ چیز راضی شون نمیکنه.

چون دست بالای دست بسیاره.

سلام،برای سلامتی وخوشبختی همه (صلوات)
2742
من فکر میکنم هم دختر وهم پسر تو این دنیا فقط دنبال بهترین ها برای خودشون هستند و به خاطر همین در رقا ...

اشتباه فک میکنی متاسفانه 

بعضی موقع دلت میخواد هیچی نداشته باشی و تو ی اتاقک زندگی کنی و نون خشک بخوری ولی لحظه ای آرامش داشته باشی و به هیچی فکر نکنی 

تنها آرزوم توی زندگی همینه

متاسفانه فک کردم اون آرامش رو میتونم کنار یکی دیگه بدست بیارم ولی اشتباه فک میکردم 

تنهایی ادمو افسرده میکنه کمالگرا بودن هم خوب نیست

درسته 

ولی مشکل اینجاست الان هم کمالگرا نباشند بعدا تو زندگی حسرت زندگی بقبه را میخورند و ممکنه یا حس خوشبختی نکنند ویا به امید شوهر پولدارتر طلاق بگیرند.

آخه بهشت هم با کمالات وتجملات توصیف شده.

درسته  ولی مشکل اینجاست الان هم کمالگرا نباشند بعدا تو زندگی حسرت زندگی بقبه را میخورند و ممکن ...

بنظزم هرچیزی اندازش خوبه

ینی تعادل

مثلا میگم هممون دوس داریم شوهرمون بنز و بی ام وداشته باشه

ولی خب دلیل نمیشه اگه مثلا پژو پارس داشت ردش کنیم

قطعا مجرد موندن بهتر از ازدواج بد هست

ولی سخت گیری بیش از حد هم بده

و معتقدم خونه داشتن برای ازدواج واجبه

اشتباه فک میکنی متاسفانه  بعضی موقع دلت میخواد هیچی نداشته باشی و تو ی اتاقک زندگی کنی و نون خ ...

اخه بعضی وقتها این هست ولی نون خوشی زیر دل را میزنه وانگار  همه دنبال بهونه میگردند.

اگر ازدواج وطلاق آسون تر بود اینقدر همه سردر گم نبودند.

مثلا یک جوان تا می خواست ازدواج کنه شرایطش فراهم میشد ویا کسی هم می خواست طلاق بگیره ،استقلالش از بین نمیرفت.

زندگی را هر روز عده ای ثروتمند برای دیگران سخت تر می کنند.

2740
بنظزم هرچیزی اندازش خوبه ینی تعادل مثلا میگم هممون دوس داریم شوهرمون بنز و بی ام وداشته باشه ولی ...

منم فهمیدم ازدواج برای ۸۰ درصد دختر وپسرها داره میره تو افسانه ها.

حتی همون مقدار که شما گفتید هم جزو پولدارها محسوب میشن.

اووو اینقد پسر هست که دخترا رو تیغ میزنن و دخترا خرجشونو میدن  اکثر پسرا معیارشون شده زیبایی و ...

احسنت

همه چیز برای دنیایی پر از گناه وفساد دست به دست هم داده.

به نظرم کنار درآمدر ی پسر پاک و سالم بودنشم اولویت داره

اون هم که خیلی کم پیدا میشه وبا اخباری که مثلا از افراد مذهبی هم میشنویم میبینیم که اونها هم توی دام افتادند.

اخه بعضی وقتها این هست ولی نون خوشی زیر دل را میزنه وانگار  همه دنبال بهونه میگردند. اگر ازدوا ...

متاسفانه بله

البته اینکه خوشی میزنه زیر دلت تو مردا زیاد دیدم نشونش پدر خودم که هر چی داره از مادرمه حتی شغل و موقعیتش اما با ی جغد بهش خیانت کرد و اگه مادر منو و اون زن رو میدیدی تف میکردی تو صورت بابام در این حد😅

ولی بشخصه منکه نیازی از نظر مالی ندارم ولی اگه یروزی خدا زد پس کلم خواستم ازدواج کنم بجای مهریه حقوق طبیعیمو که با ازدواج ازم صلب میشه میگیرم 

بنظر من آمار بالای طلاق منشأ خانوادست 

پسریکه بد تربیت شده و میره سراغ زن متأهل

دختریکه از کمبود محبت گول محبتای دروغین ی مرد متاهل هوس بازو میخوره و بازیچه میشه و مقصر جز پدر و مادرش کسی نیست 

سیاه نمایی میکنید خیلی کارگرها هستن که درشرف متاهل شدنن درسته ثروت تووازدواج امروز خیلی بیشتراز گذش ...

من سیاه نما

آمار چی میگه؟

2706