2737
2734
عنوان

ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 499 بازدید | 57 پست

شما خودت پسری؟

من کارم درمان هست...یه وقتایی خسته میشم از اینکه مدام باید مطالعه داشته باشم...یه وقتایی سر راند،دلم میخواد بخش را بیخیال شم و بپرم بین درختای حیاط و بازی کنم😐😁یه وقتایی حوصله یادگرفتن درمان بعضی بیماری ها را ندارم ولی مجبورممم...با همه اینها،از مسیری که انتخاب کردم خوشحالم...عاشق انتخابمم،اینکه یکی بهم بگه،ممنون واقعا حالم خوب شد🥺😍قشنگ ترین حس زندگی...خدایا شکرت که رسوندیم به آرزوم😍😍🌹
کارگر منظورت چیه پول رکن اصلی ازدواج نیست ولی مهمه تو زندگی حالا بستگی به سطح هرکسی داره اینکه بتونه ...

آخه همون مقدار هم چون اختلاف طبقاتی هست، تو ذهن افراد تغییر میکنه.

سلام،برای سلامتی وخوشبختی همه (صلوات)
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

مهمه ،ولی تو کشوری که مسئولش دخل وخرج سرش بشه. بتونه برای یک جوون برنامه بریزه.

ببینید من کاری به جو حاکم ندارم منکر در مضیقه بودن مردم هم نیستم ولی....بلوغ اقتصادی واستقلال مالی تو ازدواج یه رکن خیلی مهمه

اگر پسری پدرش ثروتمند باشه ولی خودش به این دوتا شرط لازم نرسیده باشه مفتش گرونه

همین که طرف مسولیت پذیر باشه قطعا قابلیت تکیه گاه شدن رو داره

درسته متاسفانه  ولی پسرا جدیدا خیلی پولکی شدن و دنبال دختر پولدارن

خب وقتی میبینند باید هزینه های سنگین کنند، اونهاهم میگن پس بریم جایی که شاید طرف چشم ودلش سیر باشه ویا از طرف خانواده حمایت بشه وهمه هزینه ها رو دوشش نباشه

2742
خب وقتی میبینند باید هزینه های سنگین کنند، اونهاهم میگن پس بریم جایی که شاید طرف چشم ودلش سیر باشه و ...

من هیچ انتظاری از طرف نداشتم میگم هسچی یعنی هیچی ولی خودش گشنه بود دختر پولدارتر دید ولم کرد رفت 

بحث اینه پسرا بیشتر توقع دارن تا دخترا 

نترس که با دیگری خو کند او با تو چه کرد که با اون کند🙂
متاسفانه تاوان بی عرضه بودن اجدادشونو پس میدن  چون پول در حال حاضر مهم ترین چیز توی زندگیه&nbs ...

حالا اونهایی که مثلا از بد شانسی وحادثه های روزگار بدبخت میشن چی؟ مثل سیل، زلزله، جنگ، ورشکستگی 

اونها هم چوب حادثه های بی موقع را میخورند درسته؟

بقیه میشن همین بی پولایی که میبینی یامجرد میمونن الان نصفدوستای من بالای ۳۰ سالن مجردن چون منتظر پس ...

درسته، باید بشینند شاید این پولدارها طلاق بگیرند یا زنشون بمیره وبیان باهاشون ازدواج کنند.

یا هم کارگرها پولدار بشن وبگیرنشون.

2740
شما خودت پسری؟

نه، ولی خواستم بگم دخترها فقط دنبال درصدی از پسرها هستند.

پس تعجب نکنند که مجرد میمونن، پسرها هم مثل دخترها پول را دوست دارند، ولی خدا فقیر وغنی را با هم تو دنیا گذاشته، این دنیا فقط بهشت پولدارهاست.

حالا اونهایی که مثلا از بد شانسی وحادثه های روزگار بدبخت میشن چی؟ مثل سیل، زلزله، جنگ، ورشکستگی  ...

نمیدونم چی بگم 

ولی حقیقتا پسری که اومد تو زندگی من بهم ی درس داد که هیچوقت به مردا اعتماد نکن و سطح انتظاراتت رو پایین نیار

اینکه ی پسر با التماس بیاد تو زندگیت و از نظر قبافه و خانواده و موقعیت اجتماعی مخصوصا مالی در حدت نباشه ولی بخاطر پول ولت کنه بره با ی زنی که ده سال از خودش بزرگتره خیلی زور داره 

ببینید من کاری به جو حاکم ندارم منکر در مضیقه بودن مردم هم نیستم ولی....بلوغ اقتصادی واستقلال مالی ت ...

بله درسته.

اما منم با جوی که میبینم فکر کنم دخترهای مجرد قراره بشن حوریه های دست نخورده اون دنیا برای آقایون.

چون شانس زیادی برای کارگرها وازدواجشون نیست.

نه، ولی خواستم بگم دخترها فقط دنبال درصدی از پسرها هستند. پس تعجب نکنند که مجرد میمونن، پسرها هم مث ...

پسرها هم زرنگن بلدن چجوری با احساسات دخترها بازی کنن مجردی را خوش بگذرونن

اینقدر پسر هست دوست دخترش را تیغ میزنه

من کارم درمان هست...یه وقتایی خسته میشم از اینکه مدام باید مطالعه داشته باشم...یه وقتایی سر راند،دلم میخواد بخش را بیخیال شم و بپرم بین درختای حیاط و بازی کنم😐😁یه وقتایی حوصله یادگرفتن درمان بعضی بیماری ها را ندارم ولی مجبورممم...با همه اینها،از مسیری که انتخاب کردم خوشحالم...عاشق انتخابمم،اینکه یکی بهم بگه،ممنون واقعا حالم خوب شد🥺😍قشنگ ترین حس زندگی...خدایا شکرت که رسوندیم به آرزوم😍😍🌹
درسته خب هرکسی روی سطح خودش انتخاب میکنه

مشکل اینجاست که نه

حتی سطح پایینه همیشه تو حسرت سطح بالاهه هست وآمار طلاق به خاطر همین بالا میره.

نه، ولی خواستم بگم دخترها فقط دنبال درصدی از پسرها هستند. پس تعجب نکنند که مجرد میمونن، پسرها هم مث ...

دخترا خوبن مردا نمیزارن خوب بمونن 

2706