2733
2734
عنوان

30 سالگی برای بچه دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 524 بازدید | 28 پست

من بچه بودم مادرم سنش به نسبت بقیه مادرها بیشتر بود 

میومد مدرسه تو ذهن خودم مقایسه ش میکردم با مادرای جوون و ترگل ور گل 

با خودم میگفتم من ازدواج کردم زود بچه میارم ک‌ سن مون زیاد اختلاف نداشته باشه 

الان سی سالمه ازدواج نکردم 

دیگه قید همه چیو زدم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

جاری من اولین بچشو ۳۵ سالگی به دنیا آورد.من ۲۳

اون پوست صورتش از من بهتر مونده.به خودت برسی هیچ مشکلی نداره این حد اختلاف سنی

از لحاظ تخمک و اینام که اگه تنبلی چیزی نداشته باشی حداقل تا ۴۰ سالگی هیچ مشکلی پیش نمیاد

من بچه بودم مادرم سنش به نسبت بقیه مادرها بیشتر بود  میومد مدرسه تو ذهن خودم مقایسه ش میکردم ب ...

دیگه بعد از 25 تازه سن مناسب ازدواج آدماس. اگه من اختلاف سنیم قراره با بچم 30 باشه عوضش مادرش به تحصیل. و شغلش پرداخته، انتخابم هم برای ازدواج انتخاب درستی بوده

2742

عزیزم به عنوان خانمی که توی سن ١۶سالگی ازدواج کردم و الان ٢٩سالمه البته تا دوماه دیگه میشم ٣۰

اینو خواهرانه بهت میگم

اشتباه منو تکرار نکن

باردارنشدم گفتم اوضاع بهتر شه بعد

الان یکساله تازه یادم افتاده ک بچه تو خونمون حضورش خیلی لازمه ولی یکساله که خبری نیس و هیچ مشکلیم نداریم شکرخدا

منتهی خدابرامون نمیخواد فعلا

چون فکرمیکردم برنامه ریزی میکنم اوکی میشه ولی نمیشه که نمیشه

انقدگفتیم بچه نمیخواییم نمیخواییم که خدا قهرش گرفت

ب محض  اینکه عروسیتو پشت سرگذاشتی اقدامو شروع کن چون درصدکسایی که همون ماه اول یا نهایت سه چهارماه اول بارداربشن خیلی کمه 

چون سبک زندگی ماخانما انقد تغییر کرده و هرروز داره رو ب خرابتر شدن میره که خودمونم متوجهش نیستم

دیگه تصمیم باخودت

مسافرتو خونه خریدنو ماه عسل و کار و شغل و پول همه بهونه س همه و همه

من خودمو گول زدم تو دیگه اینکارو نکن 

امیدوارم تونسته باشم قانعت کنم که قشنگترین اتفاق زندگیتو جلوشو نگیری مثل منه گردن شکسته....

مَن سِپُردَم بِه خودَش،هَرچِه خُــ❤ــدا میخواهَد...
من بچه بودم مادرم سنش به نسبت بقیه مادرها بیشتر بود  میومد مدرسه تو ذهن خودم مقایسه ش میکردم ب ...

الهی نگو اینجوری

منم همسن خودتم

خیلیا الان ۳۰ سالشونه ومجردن

امید داشته باش وقتش میرسه ان شاءالله

2738

فاصله سنی کمتر باشه بهتره

من ۳۳ سالمه واقعا در خودم نمیبینم باردار بشم و پرسه سخت بارداری و شیر دهی رو بگذرونم 

انگار واقعا انرژی کافی ندارم

پر دردم ولی با خودم میجنگم💔پر زخمم ولی زخمهام رو خودم میبندم🖤پر بغضم ولی پنهون میکنم میخندم😔