2737
2734
عنوان

جاری خوشگل تر

595 بازدید | 23 پست

برادر شوهرم با ی دختره ک سنش از من کمتره و خودش سالن زیبایی داره به شدت عملی و خوشگله و قدش خیلی بلنده خانواده شوهرم همه قد بلندن من قدم کوتاه تر از بقیس دیگه جاری قد بلند کم بود

من از چهرم راضیم ولی در برابر این دختره خیلی معمولی و ساده ام خیلی جذابه من ک زنم همش دلم میخاد نگاش کنم آدم حسودی هم نیستم ولی خیلی استرس دارم برادر شوهرم با این ازدواج کنه😐😂 کیا جاری خوشگل تر دارن بنظرتون عادی میشه یا به مشکل میخورید شوهرتون چی میگه

همینکه خودت از خودت راضی هستی کافیه

به پوستت و تیپت برس و هیچوقت سعی نکن دنبال رقابتای پوچ و مسخره جاریا باشی اینجوری هم عزیز و هم همه چیز تمام به نظر میای پیش بقیه

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
من تنها کسیم که قد کوتاه و ظرافت رو بیشتر میپسندم؟

نه منم موافقم باهات ولی قدم بلند به حساب میاد🥲🤣

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•
همینکه خودت از خودت راضی هستی کافیه به پوستت و تیپت برس و هیچوقت سعی نکن دنبال رقابتای پوچ و مسخره ...

آره موافقم من به پوستم و تیپم اهمیت میدم ولی اعتماد بنفسم پایینه دنبال رقابتم نیستم 

2740
آره موافقم من به پوستم و تیپم اهمیت میدم ولی اعتماد بنفسم پایینه دنبال رقابتم نیستم 

عزت نفست بالا باشه درحد نرمال هم یه ارایش ملیح همیشه داشته باش دیگه چیزی لازم نداری

چنده

۱۷۲ کلا خانواده ی پدریم قد بلندن منم به اونا رفتم ولی دوست داشتم ی کوچولو کمتر باشه 

2706