2737
2734
عنوان

دوستان عزیز عطر معرفی کنید

103 بازدید | 13 پست

سلام دوستان صبحتون بخیر باشه . 

دوستان من عطر ک میزنم بسیار سر درد میگیرم و بوی عطر دیگران هم می‌شنوم سر درد میگیرم مگه اینکه بوی خیلی ملایم و خوبی داشته باشه 

لطفا ی عطر بسیار خشک بو و خنک و دخترونه بوی شکوفه های بهاری معرفی کنید مچکرم 

این کاربری دست سه نفره😑 تعجب نکنید از همخونی نداشتن تاپیک ها . هیج کدوم شماره نداشتیم اینم با بدبختی‌ پیدا کردم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گوچی بلوم  میس دیور بلومینگ

خیلی مچکرم 

از آنلاین شاپ میگیرید؟

این کاربری دست سه نفره😑 تعجب نکنید از همخونی نداشتن تاپیک ها . هیج کدوم شماره نداشتیم اینم با بدبختی‌ پیدا کردم 
2742
ویکتور آند رولف فلاوبامب  مارک جیکوب

خیلی ممنونم 

از آنلاین شاپ میگیرید ؟

خیلی مچکرم  از آنلاین شاپ میگیرید؟

گالری عطر معتبر میشناسم به خاطر همین میرم تست میکنم بعد میگیرم 

اگر هم عطر همیشگیم باشه بله آنلاین سفارش میدم از سایت های معتبر. 

….Work hard in silence. Let success make the noice
2740
گالری عطر معتبر میشناسم به خاطر همین میرم تست میکنم بعد میگیرم  اگر هم عطر همیشگیم باشه بله آن ...

واقعا عذر میخام اما اگر شرایط و وقتش رو داشتید لطفا سایت معتبر معرفی کنید 

مچکرم 

میس دیور بوی ملایم تری داره  و گوچی بلوم بوی باغ گل میده به نظرم جفتش به سلیقه شما بخوره تستش ...

به به 

از اینجا حسش کردم خیلی ممنونم 

واقعا عذر میخام اما اگر شرایط و وقتش رو داشتید لطفا سایت معتبر معرفی کنید  مچکرم

ریحا خوبه پایینی ها رو میدونم معتبر هست ولی سفارش نداشتم 

عطر افشان 

سفیر 

و فکر میکنم میثم

سایت عطرافشان فوق العادست واسه انتخاب عطر 

نه خواهش میکنم ❤️

….Work hard in silence. Let success make the noice
ریحا خوبه پایینی ها رو میدونم معتبر هست ولی سفارش نداشتم  عطر افشان  سفیر  و فکر م ...

مچکرم عزیزم 

روز قشنگت هم بخیر باشه گلم 💖