2737
2734
چی کشیدید شما  خدا رحمتشون کنه دیگه غم نبینی

مرگ حقه و هممون باید روزی بساطمونو جمع کنیم و اثاث کشی کنیم

ممنون خدا رفتگان شما و همه رو قرین رحمت کنه

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
ممنون عزیز دلم ایشالله هر دوشون مارو حلال کردن منم همین الان دارم برای پدرت فاتحه میفرستم ایشالله جا ...

ممنونم ازت 

آره متوجه میشن اتفاقا خیلی هم خوشحال میشن ک یکی بهشون سر میزنه

برای شادی روح پدرم و برادرم صلوات و فاتحه بفرستین بهم بگین منم برای امواتتون بخونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنونم ازت  آره متوجه میشن اتفاقا خیلی هم خوشحال میشن ک یکی بهشون سر میزنه

من میخام به نون وایی پول بدم به مزدم نون صلواتی بده تو هم تونستی حتما اینکارو کن اروم ترمون میکنه

2742
من میخام به نون وایی پول بدم به مزدم نون صلواتی بده تو هم تونستی حتما اینکارو کن اروم ترمون میکنه

اگه طرف مورد اعتماد هست این کارو بکن بعدم بهتره مستقیم ب خود نیازمندا کمک کنی من تصمیم دارم ماهی یک یا دو بسته ایزی لایف( درحد توانم) برای کسایی ک استفاده میکنن و مشکل مالی دارن بخرم یا تو فصل گرما هندوانه و خربزه و... بخرم بدم بهشون 

برای شادی روح پدرم و برادرم صلوات و فاتحه بفرستین بهم بگین منم برای امواتتون بخونم
شما ب مرور زمان ب این درک رسیدین یا وقتی عزیزانتون فوت شدن هم اینو متوجه شدین؟  آخه وقتی تازه ...

از همون زمان هم به اطرافیا همینو میگفتم ولی کو گوش شنوا ؟

شماها هم اگه خیلی دغدغه بابا دارین کاری کنین که همه بگن خدا پدرشو بیامرزه نه که نفرین کنن

نمیگم الان بد هستین مثال گفتم و اهتمام بر بهتر شدن

و سنگ قبر معمولی و ساده حداقلی بندازین و فکر حرف مردم رو نکنین

بابا با بنر و سنگ قبر و تابلو قبر به ارامش نمیرسه

یه سیب بذار تو کیفت بچه کار میبینی بده بخوره بابات یه کشتی میوه اونور میگیره

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
2740
از همون زمان هم به اطرافیا همینو میگفتم ولی کو گوش شنوا ؟ شماها هم اگه خیلی دغدغه بابا دارین کاری ک ...

من به مرگ خیلی فکر میکنم موقع مرگ پدرم دچار بی طاقتی نشدم شاید یکی از دلیلاش همینه که به مرگ  زیاد فکر میکنم شوهرم که بهم میگه تو افسرده ای

سکته کرد عزیزم

سلام عزیزم هم دردیم🖤

خدا پشت و پناهه پدر عزیزتون باشه

غرق نور و عشقه الهی باشن انشاالله.

و به شما هم صبررررر و آرامش بده خدا.

ببخشیدگلم میتونم بپرسم چه نوع سکته ایی؟

پدر عزیزه خودم سکته مغزی.‌‌‌‌‌......💔

خواهرا تایپیک سید بانو رو ببینید.پروفایلشون اینجا عکس پروانه سبز هست 

اگه دوست داشتین شرکت کنید.

چله ی فاتحه ی کبیره برای هدیه به اموات گذاشتن

بلد نیستم تایپیکشون رو بزارم

یا تگشون کنم براتون.

ایست قلبی بود عزیزم، خدا پدرتو بیامرزه براش، فاتحه خوندم 🖤🖤🖤

آخ💔

الهی غرق آرامش باشند پدربزدگوارتون.

یک دنیا ممنونم بابت فاتحه برای پدرگلم.

منم برای پدربزرگوار شما الان فاتحه میخونم گلم🙏

من به مرگ خیلی فکر میکنم موقع مرگ پدرم دچار بی طاقتی نشدم شاید یکی از دلیلاش همینه که به مرگ  ز ...

شوهرت یا الکی میگه یا راستی

ارزش بررسی رو که داره

ضمنا اغلب توی این کارا همه به حرام میافتن و مثلا میگن بابامونه و باید فلان کار و بکنیم و یکی از وراث رو توی منگنه میذارن تا بزور هزینه متقبل بشه و کل کار رو به نجاست میکشن

و اگه خواستین یک ماه دیگه بهم بگین تا چیزی رو بهتون بگم چون الان زوده و وقتش نیست

خدا رحمتش کنه بانک تک سلول های بدنم درکت میکنم الان ۱۳ ماه۲۳ روزو دوساعته که لالای رو از دست دادم تو کل ساعتای این مدت عزادارشم و عزاداری خواهم ماند از وقتی رفته دیگه ادم سابق نشدمممممممم تار تار بدنم دلتنگی براش خدا بهت صبر بده صبر نیست اسمش تحمله و مجبوریم به تحمل کردن 😭😭😭😭😭

من خیلی بابایی بودم لوس و دردونه بابام بود وای لعنت به این دنیا لعنت به این زندگی که بدون بابام باید ادامه پیداکنم ای خدا بابام به چه آسونی پرکشیدورفت همه میگن خیلی خوش سعادت بوده ولی من میگن کاش مریض بود زمین گیر بود ولی بود خودم کنیزیشو میکرد به جون خودش که عزیزتر از اون کسی نیست برام با زبونم تروخشکش میکرد ولی صد حیف که رفت و تنهامون گذاشت ددلیم من بدون تو بلد نیستم زندگی کنم🖤🖤🖤😭😭😭😔😔😔😔😔😔😔😢😢😢😢😭😭😭
2706