2737
2734
چشم ممنونم که گفتید

خدا بهت صبر بده.  ولی الان موقع ناله و... نیست

اگر دوستش داری.  باید به فکر اون دنیاش باشی

گریه زاری و حال بد شما. الان فقط روح اونو عذاب میده

کمکش کن.  با اون کارها که گفتم

من مادرم مرد.   همین کارها رو کردم.  داشتم میمردم.  ولی اینطوری آروم شدم.    درحالی که اطرافیان همش در حال غش کردن و جیغ و داد بودن

دقیقا اون اینجوری بود اصلا دل نمیشکست خیلی مهربون بود خدا کنه حلالم کنه

انشالله روحشون شاده بااین اوصاف شماهم انشالله بخشیده

الابذکرالله تطمئن القلوب❤️قطعابایادخدادل هاآرامش میگیرد✨توی وقتای بیکاری بهترین کار صلوات برمحمدوآل محمد✨اگرامضاموخوندی دعاکن حال دلم خوب شودودعاکن امسال راهی کربلاباشم باهمان که میخواهم💟برای هم دعاکنیم اول براهمه بعدخودمون خیلی دعام کنیدبرامشکلاتم براگناهام که پاک بشه می‌دونم خیلی گناهکارم منم براتون دعامیکنم 🤍🌹اللهم عجل الولیک الفرج🌹🤍اول هردعاراهگشاست🌿🌅بگوحتمااین جمعه می آید حتما....تانیایی گره ازکارجهان وانشود🌹 امضایک بنده گناهکار❤️‍🩹
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

منم فاتحه و صلوات فرستادم انشالله روحش شاد باشه همین چن دیقه پیش آهنگ پدر گذاشته بودم ی مسیر رو پیاده رفتم و گریه کردم هیچی دلمو آروم نمیکنه خیلی درکت میکنم منم برای بابام کم گذاشتم کاش بیشتر قدرشو میدونستم کاش داد نمیزدم سرش آخخخخ

برای شادی روح پدرم و برادرم صلوات و فاتحه بفرستین بهم بگین منم برای امواتتون بخونم
غم دوری میدونی چیه؟ اونم از عزیزانت!!!!

یعنی وقتی نوزده سالم بود بابام و خواهر ۲۲ ساله ام و بچه ۶ ماهش روی زانوش در یک ثانیه و در جا توی تصادف مردن و بعدش مامانم هم مرد

دیگه چیو باید بدونم ؟

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
2728
عزیزم خدا به دلت آرامش بده، بابای خوب داشتن حق هر بچه ای هست امیدوارم رابطتون خوب بشه، باباها عشق او ...

ممنونم قشنگم برام دعا کن اروم شم همیشه غصه میخورم بابام چرااینجوری کرد درحدی منو اذیت میکرد که کلاس دوم بودم انگشتمو شکست🥲 

میشه برای کنکور و ترمیم دل شکستم و پشیمونی دشنم یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️ 
یعنی وقتی نوزده سالم بود بابام و خواهر ۲۲ ساله ام و بچه ۶ ماهش روی زانوش در یک ثانیه و در ...

خدا رحمتشون کنه پس درک میکنی این بنده خدا داره جی میکشه 

متوفی ی بار میمیره بازماندگانش روزی هزار بار....

برای شادی روح پدرم و برادرم صلوات و فاتحه بفرستین بهم بگین منم برای امواتتون بخونم
ممنونم قشنگم برام دعا کن اروم شم همیشه غصه میخورم بابام چرااینجوری کرد درحدی منو اذیت میکرد که کلاس ...

کاملا حق داری، امیدوارم رابطتون درست بشه و لذت پدر خوب داشتن رو بچشی 😍

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان

روحششون شاد خدا صبرتون بده🖤🥺

یس و صلوات هدیه کنید

براشون اگر قسطی بدهی داشتن برطرف کنید حق الناس گردنش نباشه

دیوانه و دلبسته اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش/یک لحظه نخور حسرت آنرا که نداری/راضی به همین چند قلم مال خودت باش/دنبال کسی باش که دنبال تو باشد/اینگونه اگر نیست به دنبال خودت باش/پرواز قشنگ است ولی بی غم و محنت/منت نکش از غیر و پروبال خودت باش/صد سال اگر زنده بمانی گذرانی/پسشاکر هر لحظه و هرسال خودت باش.
2740
کاملا حق داری، امیدوارم رابطتون درست بشه و لذت پدر خوب داشتن رو بچشی 😍

مرسی عزیزدلم

میشه برای کنکور و ترمیم دل شکستم و پشیمونی دشنم یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️ 
خدا رحمتشون کنه پس درک میکنی این بنده خدا داره جی میکشه  متوفی ی بار میمیره بازماندگانش روزی ه ...

چرا اون مرده بازمانده ها میمیرن ؟

مرگ حقه هممون روزی خواهیم مرد

اون که مرد خدا رحمتش کنه ما باید زندگی کنیم تا زمان مشخص

کجا گفتن کسی میمیره بقیه قنبرک بزنن و نوبتی برن زیر سرم و تقویتی ؟

همه از خداییم و همه به سوی او بر میگردیم

الان باباش دستش برسه میگه خودتونو جمع کنین رنگاتون مثل میت شده و رضایت ندارم مشکی بپوشین و گریه کنین و خودتونو ازار بدین برین برسین به زندگیاتون و روح منو بیشتر از این موذب نکنین

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
چرا اون مرده بازمانده ها میمیرن ؟ مرگ حقه هممون روزی خواهیم مرد اون که مرد خدا رحمتش کنه ما باید ز ...

ظاهرا معذب درسته

منم فاتحه و صلوات فرستادم انشالله روحش شاد باشه همین چن دیقه پیش آهنگ پدر گذاشته بودم ی مسیر رو پیاد ...

ممنون عزیز دلم ایشالله هر دوشون مارو حلال کردن منم همین الان دارم برای پدرت فاتحه میفرستم ایشالله جاش تو بهشت باشه، به نظرت شر خاکشون بزیم واقعا متوجه حضورمون میشن؟ 

چرا اون مرده بازمانده ها میمیرن ؟ مرگ حقه هممون روزی خواهیم مرد اون که مرد خدا رحمتش کنه ما باید ز ...

شما ب مرور زمان ب این درک رسیدین یا وقتی عزیزانتون فوت شدن هم اینو متوجه شدین؟ 

آخه وقتی تازه عزیز آدم فوت میشه درک این مسائل خیلی سخته آدم نمیتونه ب راحتی کنار بیاد فقط زمان همه چیو ب آدم میفهمونه

2706