2733
2739

بچه ها جاریم در ظاهر خوب و مهربونم و اوکی هست ولی بعضی حرفاش برام عجیبه 

مثلا ما خونه هامون واحد روبروی همه عین هم هست. میز ناهارخوری خودش مستطیلی و بزرگتره من گفتم میخوام میزمو عوض کنم دنبال میرم گفت آها باید مربعی کوچیک بگیری دگ گفتم نه چرا مستطیلی بهتره مربعی خیلی کوچیکه.

یا مثلاً من پدرم داره خونه می‌سازه میخواهیم بریم اونجا بشینیم چون بزرگتره، آخراشه دگ گفتم آره فلانی(شوهرم) میگه این ماه دگ جمع کنیم وسایلارو یهویی نشه گفت حالا آخه معلوم نیست کی بری که کی تموم بشه اصلا بری نری گفتم نه اخراشه گفت نه حالا معلوم نیست بابا.

یا حرف ساخت خونه بود شوهرم با دوستاش دنبال زمینن بسازن گفت میرید سر خونه ساختن و... میرید زیر بار قسط و قرض خفه میشید بد بخت میشید  

نظرتون چیه حسادته یا من حساس شدم؟نمیفهمم این همه بار منفی دربرابر اتفاقات و ....

من به انرژی که از ادما میگیرم خیلی باور دارم شما هم اگه احساس کردی حسادت میکنه حتما همچین چیزی هست بخصوص اینکه طبق تعریفاتون انگار واقعا حسادت میکنه

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•
من به انرژی که از ادما میگیرم خیلی باور دارم شما هم اگه احساس کردی حسادت میکنه حتما همچین چیزی هست ب ...

دختر خوبیه ها ولی دیدم که نسبت به چیزی که کسی داره و خودش نداره ناخودآگاه گارد میگیره مثلا دختر عمو شوهرم عروس شد همه گفتن جهاز خیلیییی انجنانی و قشنگی دادن و...بهش گفتم راسی جهاز مریم چطور بود گفت نه بابا مبل که مبله میز که میزه الکی گنده میکنن چیز خاصی نداشت .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم برداشتم سادته ولی چرا شما درمورد مسائل مربوط به خودت حرف میزنی که اونم اینجوری بگه .درمورد خودتون حرف نزنید وقتی باهمین مثلا درمورد لباس ها ،قیمت ها،اخبار روز دنیا و ...حرف بزنید

2728

جاریت منفی نگروساده هست یعنی هرچی به دلش میادومیگه حسودنیست

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
دختر خوبیه ها ولی دیدم که نسبت به چیزی که کسی داره و خودش نداره ناخودآگاه گارد میگیره مثلا دختر عمو ...

بعضیا دست خودشون نیست مدلشون اینجوری شکل گرفته

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•
من به انرژی که از ادما میگیرم خیلی باور دارم شما هم اگه احساس کردی حسادت میکنه حتما همچین چیزی هست ب ...

منم یه چیزو نمیخواستم یه نفر بفهمه چون چشم داره.حالا فهمیده.برا اینکه چشم نظر از اون شخص دور باشه چ دعایی بخونم؟؟ چیکار کنم 

2740

کلا آدم ها هر نظری بدن ،بقیه میگن حسوده.

فقط به همه باید بگیم مبارک باشه، بهترین ها همیشه براتون رقم بخوره. 

وخلاصه اینکه از عقاید خودمون حرف نزنیم ،چون حتی اگر مادر وفرزند هم  باشند برداشت ها یک چیز دیگه میشه.

سلام،برای سلامتی وخوشبختی همه (صلوات)
منم یه چیزو نمیخواستم یه نفر بفهمه چون چشم داره.حالا فهمیده.برا اینکه چشم نظر از اون شخص دور باشه چ ...

ایت الکرسی و یا سوره ی یس خوبه بعدشم اسپند دود کن و دیگه ذهنتو درگیرش نکن اینجوری فکر کن که بلا رفع شده و انگار که اتفاقی نیوفتاده 

خب پیشش چیزی تعریف نکن . چه لزومی داره هر کار میخواید کنید با اون بگی .بعدم حرفاش از حسادت نیست  ...

من اتفاقا اصلا نمیگم اصلا چون باهمین یه جا از همه چی خبردار میشن و میزنم گفتم چون تازه برا مامانش مبل و میز خزیدن قیمت خوب برا اون گفتم که بپرسم جاشو..

2706