2737
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

درود،

نمیدونم بار چندمتونه دارید قطار میگیرید...

ولی معمولا اگه قطار ها رزو باشن توی تمومی سایت های اینترنتی قطاریو نشون نمیده...باید صبر کنید ترجیحا صندلی خالی شه

با درود فراوان خدمت خانمای عزیز نی نی سایت، میدونم زیاد نمیتونم اینجا زنده بمونم     امیدوارم مدتی که هستم به خوبی و خوشی بگذره...
2728
درود، نمیدونم بار چندمتونه دارید قطار میگیرید... ولی معمولا اگه قطار ها رزو باشن توی تمومی سایت ها ...

من چندین ساله اینترنتی رزرو میکنم

سایت هایی مثل علی بابا اگه ظرفیت تکمیل هم باشه باز هم تو لیست قطارها هست 

من چندین ساله اینترنتی رزرو میکنم سایت هایی مثل علی بابا اگه ظرفیت تکمیل هم باشه باز هم تو لیست قطا ...

حقیقتا من چک کردم دقیقا همین علی بابا رو همین چند دقیقه پیش...قطار تهران قم...

تا روز یکشنبه پر بود!!! ولی صبر کنید معمولا آزاد میشه

با درود فراوان خدمت خانمای عزیز نی نی سایت، میدونم زیاد نمیتونم اینجا زنده بمونم     امیدوارم مدتی که هستم به خوبی و خوشی بگذره...
هم تو علی بابا هم تو خودسایت رجا حتی قطار های با ظرفیت پر هم نشون میدن

خب ایشون گفت حذف شده!!!

من فکر کردم منظورشون از حذف نبود کلیشه...وگرنه پر شدنش طبیعیه!!! معمولا امروز و فردا همیشه پره ولی باید صبر کنید شانستون بزنه کنسلی بزنه...

من همین دو هفته پیش با قطار برگشتم...و به رجا هم زنگ زدم همیشه میگن باید صبر کنید تا کنسلی پیش بیاد

2740
هم تو علی بابا هم تو خودسایت رجا حتی قطار های با ظرفیت پر هم نشون میدن

الانم چک کردم بدجوری ظرفیتش پره...ولی معمولا شانس خالی شدن هست همیشه...مخصوصا لحظه آخری...ولی لحظه آخری بده و سخت

حقیقتا من چک کردم دقیقا همین علی بابا رو همین چند دقیقه پیش...قطار تهران قم... تا روز یکشنبه پر بود ...

پیاممو کامل نخوندید

پرسیدم قطار اتوبوسی تهران قم🙂

و الا قطارهای کوپه که مشخصه حتی وقتی رزرو هستند

الانم چک کردم بدجوری ظرفیتش پره...ولی معمولا شانس خالی شدن هست همیشه...مخصوصا لحظه آخری...ولی لحظه آ ...

قطار اتوبوسی تهران قم آخرین باری که رزرو کردم ۱۵ تومان بود

الان کلا از سایت ها برای رزرو حذف شده

نمی‌دونم کلا برداشتن یا اینترنتی نمیشه خرید

قطار اتوبوسی تهران قم آخرین باری که رزرو کردم ۱۵ تومان بود الان کلا از سایت ها برای رزرو حذف شده ن ...

حق با شماست من اشتباه کردم ببخشید شرمنده...من یک لحظه فقط قطار رو توجه کردم...

براتون سرچ کردم...شما باید قطار اتوبوسی صبا رو پیدا کنید که توی سایتش که رفتم مقصد فقط مشهد و سمنان رو از تهران دیدم...

بازم ممکنه شرکت های دیگه باشه..