2733
2734
عنوان

فهمیدم مشکل جاریم با من چیه

782 بازدید | 18 پست

همیشه خدا در حال تیکه انداختن به من بود من چیزی نمیگفتم حرمت ها نشکنه هم از من بزرگتره هم یک ساختمون زندگی میکنیم دیشب از یکی از فامیلا شنیدم پشتم میگفته فلانی خودشیرینی میکنه برا مادر شوهرم اینا منو از چشمشون انداخته گفتم والا چیکار میکنم فقط احترامشونو نگه میدارم چجور بفهمونم فکرش اشتباهه

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا

توچرا باید بهش بفهمونی مشکل خودشه از چشم افتاده ب تو چه ..ببینه چیکار میکنه ک از چشم افتاده

فروش تابلو ماه‌ ترند شده انواع سایز بانور آفتابی ومهتابی تو فقط انتخاب کن نمونه ش پروفایلم🤩😍🤩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اکثر وقت ها اینطوریه چون همسر یا خانواده اش میگن از فلانی یاد بگیر و مقایسه میکنن ناخواسته جاری ها باهم بد میشن. 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
2731

اهمیت نده

انقدر بدم میاد احترام و با خودشیرینی یکی میدونن 

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•

هیچوقت فکرت رو درگیر موضوعات بیخودی نکن

هر کاری بهت ارامش میده رو انجام بده بقیه رو بیخیال

پر دردم ولی با خودم میجنگم💔پر زخمم ولی زخمهام رو خودم میبندم🖤پر بغضم ولی پنهون میکنم میخندم😔
بیخیالش شو تلاشی ام کنی میره میگ برا منم خودشیرینی میکنه

چی بگم من فقط دوست دارم باهم بودنی بهمون خوش بگذره هر چند با اینکه یه جا زندگی میکنیم کم همو میبینیم بچه هامون در ازتباطن

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
2740

ما وظیفه ای برای ثابت کردن خودمون نداریم 

خودت رو اذیت نکن اگه دوست داره خودش رو اذیت کنه اختیار خودش رو داره

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
اکثر وقت ها اینطوریه چون همسر یا خانواده اش میگن از فلانی یاد بگیر و مقایسه میکنن ناخواسته جاری ها ب ...

اره کاش اینکارو نمیکردن تو جمع همش تعریف منو میکنن ایشون کارمنده نمیرسه بیاد به مادرشوهرم کمک کنه ناراحت میشه

قطعا کسی که بیشتر احترام نگه میداره بیشتر احترام می‌بینه! نسبت به حرفاش بی‌خیال باش اونی هم که میاد این خبرارو به شما میده قطعا می‌خواد رابطه‌ی شما و جاری بهم بخوره، هر چی هم گفتن بگو خوب گفته بعدا جاری پشیمون میشه از حرفاش😁

اهمیت نده انقدر بدم میاد احترام و با خودشیرینی یکی میدونن 

اره والا انتظار داره من بهشون اهمیت ندم داد بزنم تا ازم راضی باشه

قطعا کسی که بیشتر احترام نگه میداره بیشتر احترام می‌بینه! نسبت به حرفاش بی‌خیال باش اونی هم که میاد ...

همیشه اینطوری نیست بستگی به طرف مقابل داره

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
ما وظیفه ای برای ثابت کردن خودمون نداریم  خودت رو اذیت نکن اگه دوست داره خودش رو اذیت کنه اختی ...

اخه با تیکه هاش منو هم ازار میده 

اخه با تیکه هاش منو هم ازار میده 

سعی کن فکر کنی یه بچه است یا اصلا جوابش رو بده و چیزی که شنیدی تو جمع بهش بگو و رو اشتباه میکنه بزار خودش رو جمع کنه

2706