2733
2739

تازه دیشب گلو درد داشتم الان بدتر شده و ابریزش بینی  دارم. میخام عصری برم بیرون 

و چن روزه برمامه چیندم برا امروز 

چیکار کنم😭😑تروخدا کمک کنید بگین چی بخورم و چیکار کنم سریع تا ظهر خوب بشم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

اب کم نمک درست کن ولرم غرغره کن و استنشاق

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

اگه نشاسته داری بجوشون داغ داغ بخور معجزه میکنه

یا چای بخور ولی حتما گرم باشه

اگه ویکس داری بزن به گلوت و خودتو گرم بگیر بعدش یه حموم گرم برو

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•
2738

من یه هفته است گرفتم روز ب روز داره بدتر میشه ،گلوم از بیرون نگاه میکنی باد کرده رفتم دکتر خیر سرم زود خوب بشم دکتره کارآموز بود میگفت هیچ دارویی احتیاج نداری😩 در صورتی ک گلو درد آبریزش سرفه بدن درد بیحالی همه اینا رو داشتم  خودم آزاد دیفن هیدرامین گرفتم با قرص آزیترومایسین و استآمینوفن ولی انگار نه انگار هر چی میخورم فایده نداره جلو چشام سیاهی میره دیگه😔

اللهم عجل لولیک الفرج🤲