2733
2734
اتفاقا این که میگین بدتر از اون حالتهاست

ببین عزیزم من زندگی رو وصل به مباحث انرژی نمیکنم ک بگم اراده ام رو هیچ درنظر گرفتم و فقط فنگشویی و قمر درعقرب و... برام مهمه نه ...

ولی به اینکه انرژی هایی حاکم مکانی جوی فردی و... هست باور دارم ،زندگیمو با قواعد فنگشویی نمیگذرونم ولی اینکه واقعا وسايل دور ریختنی بره بیرون و ببخشیش و چیزایی ک نمیخوای رو نگه نداری و قبول دارم که انرژی رو بهتر میکنه .... ولی نه اینکه رو دستم شماره فلان رو بنویسم تا برکت بیاد و...

من وعشقم و دختر نازمو و دوقلوهام🧡
خب از خیلی وخت جوتب منو نمیده  چند روز قمر در عقربه مگه؟؟

من میگم اینا کلا الکی و دروغه

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

منظورم اینه که پذیرش و باورش چقدر روی روح و روان اثر منفی داره و این یه سر سوزنشه که اینجا دیده میشه ...

کسی که خودش قدرت تشخیص حرفمو نداره ، با حرف درست و غلط هزار نفره دیگه هم تاثیر میگیره و میپذیره چون به حرف نگاه نمیکنه به مطیع شدن نگاه میکنه فقط ....

ببین عزیزم من زندگی رو وصل به مباحث انرژی نمیکنم ک بگم اراده ام رو هیچ درنظر گرفتم و فقط فنگشویی و ق ...

نصف صحبتاتونو منم صد در صد قبول دارم ولی منافات داره با بحث قمر در عقرب

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
2728
نصف صحبتاتونو منم صد در صد قبول دارم ولی منافات داره با بحث قمر در عقرب

نمیدونم شاید قمر در عقربی وجود نداشته باشه ... ولی خب دنبا برحسب انرژی هست و میتونه منطقی باشه که جزر و مد ها تاثیری رو شرایط انرژی فردی داشته باشه ، ولی آیا مطمعا ۱۰۰٪هستم ؟!خیر  

قسمت اول رو قبول ندارم قسمت دوم درسته

دیروز مسافر بودیم دعا رو خوندم اصل  معنیش این بود خدا از همه ی این جریانات بالاتر کارت و خودت به اون بسپار تو فکر نباش.این چیزا به ذهن خودمون بر میگرده 

2740
نمیدونم شاید قمر در عقربی وجود نداشته باشه ... ولی خب دنبا برحسب انرژی هست و میتونه منطقی باشه که جز ...

وقتی حتی یک در صد شک وارد شد یعنی جای بررسی داره و حیفه که فرصت بررسی رو از خودمون دریغ کنیم

وقتی حتی یک در صد شک وارد شد یعنی جای بررسی داره و حیفه که فرصت بررسی رو از خودمون دریغ کنیم

بنظرم بعضی از مباحث با بررسی ها هم نمیشه راجبشون قطع به یقین حرف زد 

مثل تمام نظریه هایی ک فقط با دلایل بیان شدن تو علوم نظری یا ماورایی ولی ملموس و قطع به یقین نیستن 

همه علوم مثل فیزیک و ریاضی و پزشکی و‌... نیستن ک نتیجه واضح باشه 

منم خودمو خیلی زیاد درگیر نمیکنم خیالت راحت 

نه فقط بارداری رو کاری ندارم  کلا خیلی سنگین بود و حال روحی آدم تو قمر در عقرب بهم میریزه مثل ...

اگه از این چیزا خبر نداشته باشی جذبشونم نمیکنی الان من از این چیزایی که تو گفتی خبر نداشتم مشکلی هم نبود

پدر و مادر چراغ خونن،،خدایا چراغ هیچ خونه ای رو خاموش نکن...الهی آمین🤲
اگه از این چیزا خبر نداشته باشی جذبشونم نمیکنی الان من از این چیزایی که تو گفتی خبر نداشتم مشکلی هم ...

میدونی چطوری میتونم تاپیکی رو حذف کنم ؟

2706