2737
2734
از نظر تاثیرات روحی ، واقعا این مدت حالم خوب نبود استرس در حد انفجار داشتم دیگه😂

من به شدت عصبی بودم و دعوا میکردم و دو پسرام هم از بس نفرینشون کردم ( سر عصبانیت پست خودم نبود) دیشب در عرض یک دقیقه دوتاشون داشتن از دستم میرفتن دور از جونشون 

شفای بیماران خاصه داداشم که ام اس گرفته صلوات بفرستین لطفا. التماس دعا. 

با احترام به همه عزیزان

تصورات غلط

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب برا چی هس میشه بگی؟؟

انرژی سنگینی داره و استرس میده حال روحی رو بهم میریزه اونقدر کمال گرایی بالا میبره که معمولا آدما احساس بی ارزشی و ناکارآمدی میکنن عصبی و ب حال میشن 

برای کم کردن اثرش تو فنگشویی میگن آب و سرکه برای خونه یا دوش آب‌نمک برای خود آدم خوبه

من وعشقم و دختر نازمو و دوقلوهام🧡
2728
2740
آها الان نگاه کردم ی بر اساس صورت فلکی داره ی برج فلکی که بر اساس برج امروز تموم ب اساس صورت فلکی تا ...

منم نگاه کردم دوباره ۷ ام تموم بوده 

من هیچوقت حس نکرده بودم ولی این بار چرا

شاید

شاید یعنی محل فکر و تغییر داره و نمیشه هر مدت زمین گیر قمر در عقرب شد

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
انرژی سنگینی داره و استرس میده حال روحی رو بهم میریزه اونقدر کمال گرایی بالا میبره که معمولا آدما اح ...

والا من ک فول انرژی بودم آیت ک گاهی اوقات آدم استرس داشته باشه طبیعیه ربطی به چیزی نداره

شاید یعنی محل فکر و تغییر داره و نمیشه هر مدت زمین گیر قمر در عقرب شد

من نگفتم زمین گیر شدم یا بیخیال زندگی شدم یا مشکلی ایجاد شده یا کردم... 

دارم میگم انرژی سنگینی داشت 

با احترام به همه عزیزان تصورات غلط

جزر و مد شنیدید ؟

دلیلش جادبه ماه هست 

این مطلب هم دلیل علمی داره و اثر جادبه ماه هست و علمی 

ولی قدیمی ها چون دلیلش رو نمی دونستن میگفتن قمر در عقرب

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2706