2733
2734
عنوان

از دیروز که کنکور دادم تک تک خوشیام از جلوی چشمم گذشت

| مشاهده متن کامل بحث + 749 بازدید | 42 پست
خواهش میکنم عزیزم اره حتما کنکور رو دو مرحله ای کردن که دادن هردوتاش اجباری نیست اما هرکدوم رو ک ...

این ترمیم معدلم اگه دوس داشتی بگو

امسال اینجوری شد؟

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
این ترمیم معدلم اگه دوس داشتی بگو امسال اینجوری شد؟

اره عزیزم امسال دوباره فرصت دادن پارسالم بچه ها یک بار فرصت داشتن اما شنیدم از سال اینده فقط همون یکباره حالا نمیدونم دیگه چه تصمیمی بگیرن

میشه برای کنکور و ترمیم دل شکستم و پشیمونی دشنم یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره عزیزم امسال دوباره فرصت دادن پارسالم بچه ها یک بار فرصت داشتن اما شنیدم از سال اینده فقط همون یک ...

دانش اموزا همیشه خدا موش ازمایشگاهی بودن

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
دانش اموزا همیشه خدا موش ازمایشگاهی بودن

واقعا همش استرس پارسال سخت ترین و بدترین کنکور بود من دوازهم بودم امسال دوباره کنکور دادم واقعا اسون تر شده بود

میشه برای کنکور و ترمیم دل شکستم و پشیمونی دشنم یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️ 
2731
حیف  طراح سوالا هم هر سال یه جوری رکب میزنن من بچه ام رفته بود کنکور از اول یه غول ساخته بود ...

پسر من مدرسه تیزهوشان میخونه ا زدهم استرس هاش شروع شد منم متوجه نبودم فکر میکردم بلوغه نگو که از استرس و کماگرایی زیاد نمیتونه خوب واسه کنکور بخونه ،امسال هم که دوازدهم بود از تابستان هم استرس شدید اصلا نتونست بخونه کتاب میزاشت جلوش همش تپش قلب و استرس بعد کتاب را میبست . کنکور اردیبهشت را از استرس زیاد متاسفانه شرکت نکرد داغونیم

میگن اگه معدلت ۲۰ ام بشه سال بعدش دوباره بخوای کنکور بدی باید همه رو ترمیم کنی چون تراز پایین میدن

واقعا؟

کی گفته😐

وای تو این حال بد  و پشیمونی،همین یکم امیدمو از دست دادم

واقعا؟ کی گفته😐 وای تو این حال بد  و پشیمونی،همین یکم امیدمو از دست دادم

من میخواستم امسال برای نهاییا بخونم سال اینده برای کنکور مشاورم گفت اصلا این کارو نکن سال اینده ترازتو پایین میدن

همدردیم عزیزم

2740
اره خیلی گلابی بود سوالا امسال هرکی خوند برد منم نخونده بودم خاک بر سرم🥲 همه درصدای بالا بالا زدن

وای عزیزم 

دور از جونت همه چیز که کنکور نیست 😔 دفعه بعد بیشتر تلاش کن 

پسر من مدرسه تیزهوشان میخونه ا زدهم استرس هاش شروع شد منم متوجه نبودم فکر میکردم بلوغه نگو که از است ...

دیگه بیخیال کنکور اردیبهشت بشید 

الان بهتره امتحان نهایی تمرکز کنن 

بعد از اون تیر