2737
2734

خیلی پشیمونم🥲 درست نخوندم

میشه برای کنکور و ترمیم دل شکستم و پشیمونی دشنم یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوماه وقت داری برو بخون

من پزشکی تهران میخوام اینقدری نخوندم که از الان بیارم دیگه باید برای ۴۰۴ جبران کنم الان فقط برای نهاییا وقت میشه چون خردادم که کلا امتحان دارم وقتی نمیمونه واسه کنکور بخونم🥲

میشه برای کنکور و ترمیم دل شکستم و پشیمونی دشنم یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️ 
2731

عزیزم ببخشید

من تو سایت فهمیدم کنکور دوبارشده و اینکه امتحاناتونم هست

یه توضیحی برامن میدی قضیه چیه؟

خدا لعنتشون کنه هرروز یه بساط برا بچه ها درس میکنن

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
الان بهترین کار اینه رو نهایی تمرکز کنی شدید طوری نباشه که مجبور به ترمیم معدل شی بعدش برا تیر  ...

میگن اگه معدلت ۲۰ ام بشه سال بعدش دوباره بخوای کنکور بدی باید همه رو ترمیم کنی چون تراز پایین میدن

2738
عزیزم ببخشید من تو سایت فهمیدم کنکور دوبارشده و اینکه امتحاناتونم هست یه توضیحی برامن میدی قضیه چی ...

خواهش میکنم عزیزم اره حتما

کنکور رو دو مرحله ای کردن که دادن هردوتاش اجباری نیست اما هرکدوم رو که بهتر دادی میتونی انتخاب کنی 

عمومیا حذف شده اما تاثیرش برای نهاییا خیلی مهمه تاثیر معدل دوازدهم ۵۰ درصده از سال اینده یازدهمم بهش اضافه میشه🤦🏻‍♀️

اعلام کردن ترمیم معدل فقط یک بار فرصت داره اما بچه ها خیلی اعتراض کردن امسال یکبار دیگه فرصت دادن و این خیلیی بده انگار که فقط یکبار میتونی نصف کنکور رو داشته باشی فعلا گفتن سال اینده فرصت همون یکباره میخوان بچه ها پشت کنکور نمونن خصوصا برای روحیه خودشون که افسردگی نگیرن

امسال که گذشت اما واقعا برای سال دیگه بشین بخون حیفه به خدا آخه یکی دو روز که نیست یک سال از عمر آدم ...

دقیقا عزیزم الان یکسال میخونی ولی اون دیگه بحث یک عمر زندگیته نمیخوام یه لیسانس رشته ساده بگیرم بعداز ۴ سال بیکار شم یا با حقوق خیلی کم

عه  ای بابا نمیدونستم  تو ۱ ماه میتونی جمع بندی کنی ؟

خداروشکر نهاییارو بهتر بلدم میشه جمش کرد اما برای کنکور اینقدر ناراحتم

دقیقا عزیزم الان یکسال میخونی ولی اون دیگه بحث یک عمر زندگیته نمیخوام یه لیسانس رشته ساده بگیرم بعدا ...

انشالله یکی از رتبه برترا‌ بشی واسه سال بعد، خدایی رتبه برترا‌ هم درس می‌خوندن دیگه معجزه که براشون نشده توهم تلاش کن می‌تونی و میشه😁❤

2706