2733
2734
عنوان

اول صبحی در چ حالین😍🥹

182 بازدید | 9 پست

من خودم تازه بیدار شدم انقدر خوشحالم که نمیتونم توصیفش کنم 

قرار بود سه چهار سال دیگه ازدواج کنیم افتاده جلوتر 

از طرفی استرس اینو دارم که بابام قبول نکنه بگه فعلا نه🥲

خطاب به اون کسی که به راحتی توهین و فحاشی میکنه توی سایت:گیرته مارم سرته مورم و چخو😉😂حواست خوت بو پس

خداروشکر انشالله همه چیز خوب پیش بره براتون

من راستش یه کوچولو ناراحتم و نگران آینده، ولی انرژیمو حفظ میکنم میدونم اینم میگذره

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوشبخت شی

چرا بگه نه ؟

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
2742
خوشبخت شی چرا بگه نه ؟

مرسی گلم 

آخه کلا ۱۸ .۱۹سالمه شرایط ازدواج رو هم دارم

ولی بابام میگه نه تا ۳۰ حق ازدواج نداری (البته اینکه خواهراش میگن نذار بی تاثیر نیست)خودشون۳۰ به بالا ازدواج کردن

خطاب به اون کسی که به راحتی توهین و فحاشی میکنه توی سایت:گیرته مارم سرته مورم و چخو😉😂حواست خوت بو پس
افکار منفی به ذهنت راه نده ، همینجوری خوشحال بمون ، .اسه خوشحالی بقیه هم دعا کن ، انشالله عاقبتت بخی ...

مرسی قشنگم🥺💕

مرسی گلم  آخه کلا ۱۸ .۱۹سالمه شرایط ازدواج رو هم دارم ولی بابام میگه نه تا ۳۰ حق ازدواج نداری ...

😑😑اینو بخون بهش فوت کن البته اگه مطمئنی پسره خوبه

صم بکم عمی فهم لا یتکلمون

2740
مرسی گلم  آخه کلا ۱۸ .۱۹سالمه شرایط ازدواج رو هم دارم ولی بابام میگه نه تا ۳۰ حق ازدواج نداری ...

ببین اینجا میگم چون همه میبینن و نظر میدن و بهت هشدار میدن

شاید بابات چیز دیگه ای میگه و اشتباه برداشت میکنی

ولی اگه واقعا راست میگی و مشکلی وجود نداره پاتو بکن تو یه کفش و خجالت نکش و بگو من باید برم و کوتاه نیا ولی مثلا منتظر باش که نهایتا بگه هر غلطی میخوای بکن ولی جهیزیه نمیدم

دیگه انتخاب با خودته

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم