2737
2739
عنوان

خانومای مذهبی بیاید لطفا...

| مشاهده متن کامل بحث + 553 بازدید | 58 پست

شنیدم ۳۱۳ صلوات نذر نرجس خاتون

لطفا به خاطر خودتون هم که شده به نظر من و بقیه اکتفا نکنید ما خدا نیستیم همگی ممکنه اشتباه کنیم🧡/تایپ شخصیت INTP/ چه ها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم....مگر دشمن کند اینها که من با جان خود کردم...طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری...خود را کشتم و درمان خود کردم/ چون نهالی سُست می‌لرزد روحم از سرمای تنهایی می‌خزد در ظلمت قلبم وحشت دنیای تنهایی دیگرم گرمی نمی‌بخشی عشق،ای خورشید یخ بسته سینه‌ام صحرای نومیدیست خسته‌ام، از عشق هم خسته../ خدایا شکرت ولی کاش انقد زود نعمتاتو از من بی لیاقت نگیری :)

برای بر آورده شدن دعا اول اینکه معقول باشه 

هرچند اگه خیرت هم در اون نباشه و اصرار کنی 

بهش می‌رسی 

مورد بعدی اینه مهمتر از برداشتن خود چله 

ترک گناه و نماز اول وقت است 

اگه گناه کنی و نمازت اول وقت نباشه چله کم اثر 

یا بی اثر میشه و دعا هم همینطور 

کسی که ترک گناه کنه و نماز اول وقت بخونه 

مستجاب دعا میشه مگر اینکه دعاش 

فعل حرام یا ممنوعه باشه 

پس اصل بر ترک محرمات و انجام واجبات است 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چی شده ؟

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

نماز شب مرتب و استغفار خیلی زیاد به نیت توبه از انچه میدانیم و نمیدانیم به گردن ماست از کودکی تا الان

و مراقبه ترک گناه مخصوصا زبان و قضاوت

حتی اخبار  خوندی ادم ها رو قضاوت نکنی تا میتونی خبر نخون 

و اینکه صلاح و مصلحتت ب دستان خدا بسپاری توکل

دوستانم که هر ختمی بگی از عاشورا و ... گرفتن و نشد با این روش حاجت روا شدن تو سکوت

انقدر که بعدش اخلاق و رفتار و شخصیتشون کلا با این سبک عوض شد 

ختم تمرین هست یسری خصلت ها اصلاح کنیم وگرنه هزار دوره دعا بی اجابت است

گاهی نگفته قرعه بنام تو می شود

سلامتي،ارامش، شادي، عشق و احترام؛ثروت
2731
نماز شب مرتب و استغفار خیلی زیاد به نیت توبه از انچه میدانیم و نمیدانیم به گردن ماست از کودکی تا الا ...

ممنون عزیزم امید دادی انشاالله منم حاجتمو بگیرم

خوشا چشمی که خواند حرف دل را✨
2740

هیچی به اندازه ی انجام واجبات و ترک محرمات نتیجه نمیده.مثال میزنم

شما ۴۰ روز تصمیم بگیر اسراف نکنی

انقد دراا به روت بازمیشه.

متاسفانه حواسمون نیست سر خودمونو جای دیگه گرم کردیم درحالی که ممکنه‌گناهای زیادی انجام بدیم.

اسراف هم‌موارد زیادی داره ها از وقت بگیر تا آب وپول وچیزای دیگه...

حالا من اسراف رو مثال زدم

گناهای دیگه‌هم همینطور

هیچی به اندازه ی انجام واجبات و ترک محرمات نتیجه نمیده.مثال میزنم شما ۴۰ روز تصمیم بگیر اسراف نکنی ...

بخدا اینارو امتحان کردم حتا یکی از گناهامم به خاطر حاجتم ترک کردم😔

خوشا چشمی که خواند حرف دل را✨