2737
2739
عنوان

مازیار لرستانی

| مشاهده متن کامل بحث + 973 بازدید | 59 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خیلی اشتباه میکنن بعدش پشیمون میشن 

اکثرا به اشتباه بخاطر شرایط خونوادگی و اجتماعی و تروماهای کودکی فکر میکنن ترن س هستن 

زنی را می شناسم من که شعرش بوی غم دارد ولی می خندد و گويد که دنيا پيچ و خم داردزنی با تار تنهايی لباس تور می بافد زنی در کنج تاريکی نماز نور می خواند
2728

به نظرم خیلیا پشیمون میشن و به روی خودشون نمیارن ولی به شدت بدم میاد از این که مردای ترن.س بعد عمل فاز اینو میگیرن که مرد بودن سخت تره و مزخرف میگن 

آقایون تو تاپیکام نیان/ آره دلم میخواد برم جایی که آدماش از دختر دار شدن هم خوشحال بشن برم جایی که با بچه دار شدن مقدس نشم با ازدواج کردن کامل نشم به عنوان یه انسان ارزشمند باشم و حق و حقوق داشته باشم 
از طریق هورمون  بله برداشتن سینه و گذاشتن آلت براشون

الت نمیذارن نهایت تخمدان بردارن الت امکانش نیست 

این افراد کلا بچه دارم نمیشن

صرفا هرمون درمانی و جراحی برداشتن سینه ست

🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
2740
منم نشنیدم

اره چون همه جا اتفاقا از عملش اعلام رضایت میکنه هرچی باشه سالیان سال تو بدنی بوده که متعلق بهش نبوده این تیترا کاره پیجایی هستن که دنبال فالوورن

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•
خیلی اشتباه میکنن بعدش پشیمون میشن  اکثرا به اشتباه بخاطر شرایط خونوادگی و اجتماعی و تروماهای ...

منم اینجوری فکر میکنم ولی جرعت ندارم جایی بگم به آدم حمله میکنن 😑 

حتی یه دختر خارجی بود عمل کرد پسر شد دوباره عمل کرد دختر شد گفت پشیمون شدم اشتباه میکردم فکر میکردم پسرم 

آقایون تو تاپیکام نیان/ آره دلم میخواد برم جایی که آدماش از دختر دار شدن هم خوشحال بشن برم جایی که با بچه دار شدن مقدس نشم با ازدواج کردن کامل نشم به عنوان یه انسان ارزشمند باشم و حق و حقوق داشته باشم 
الت نمیذارن نهایت تخمدان بردارن الت امکانش نیست  این افراد کلا بچه دارم نمیشن صرفا هرمون درما ...

من یکی از اقوام عمل کردن و ترن س بودن 

آلت میذارن میتونید در اینترنت با ی سرچ عملشو‌ نگاه کنید

نترس که با دیگری خو کند او با تو چه کرد که با اون کند🙂
براش . .  . گذاشتن؟ چه جوری ریش دراورده؟

ریش که به خاطر تزریق هورمونه هر کسی تزریق کنه ریش در میاره 

2706