2737
2739
عنوان

هروز صبح که چشمامو باز میکنم میگم این از ذهنم میگذره

| مشاهده متن کامل بحث + 1936 بازدید | 86 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خدا کنه ازدواج کرده باشه همکارت به خواسته اش رسیده باشه 

اره خدا کنه اونم خیلی ازدواجی بود 

🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
2731
امیدوارم بعد ازدواج واقعا خوشبخت بشی من که نشدم من که ازدواج کردم هر صبح با دلتنگی بیدار میشم و همسر ...

موافقم منم بعد از ازدواج بیشتر احساس تنهایی می کنم

یا خونه نیست یا هست و به من محل نمیده 

ازش دیگه داره بدم میاد می خوام ازش دل بکنم

ببین عزیزم خیلیا یک چله گرفتن اما جواب نگرفتن اما ناامید نشدن و ادامه دادن و جواب گرفتن تو همین کان ...

یادم میاد چقدر برای ازدواجم دعا کردم از زندگیم نا راضی نیستم ولی بعد از ازدواج بیشتر احساس تنهایی می کنم.

انشاالله هر کی ازدواج می کنه به آرامش برسه

سلام عزیزم 

ناخودآگاه تاپیک هاتو دیدم 

البته قبلا عم دیده بودم 

من خودم ۲۳ سالمه و مجردم 

همسن سال شما نیستم و طبیعتا رنجی متوجه رنجی که میکشید نمیشم . 

عزیز دلم من شخصیتم مثل شما بود 

اما چند ماه پیش یه تجربه نزدیک ب مرگ داشتم 

واقعا وحشتناک بود 

شاید باورت نشه ولی ب نظرم زندگی خیلی قشنگه خیلی و خداروشکر میکنم ک امروز ب من فرصت زندگی داد .

وقتی ک هر لحظه ممکنه بمیری درک میکنی چقدر از نگرانی هات بی ارزش بودن 

خواهر عزیزم هیچ چیز جذاب تر از ی دختر خوشحال نیست 

تو رو خدا زندگی کن 

من التماست میکنم ک زندگی کنی فقط 

نزار بگذره حیفه 

اگ تنهایی و دلت پارتنر میخاد منتظر همسر نمون ی دوست جنس مخالف پیدا کن . 

زنده باشی گلم 

این کاربری دست سه نفره😑 تعجب نکنید از همخونی نداشتن تاپیک ها . هیج کدوم شماره نداشتیم اینم با بدبختی‌ پیدا کردم 
2740

خیلی مطمئن نیستم که کاملا درست باشه ولی من و دخترای فامیل انجام دادیم درست در اومد با این روش ک ابن سینا اختراع کرده سن ازدواجتو میفهمی اگه دوست داشتی انجام بده شاید دلت آروم شد

یه انگشتر بدون نگین حلقه بردار طلا باشه یا بدل فرقی نمیکنه فقط بدون‌نگین یه لیوان تا نصفه آب کن انگشترو بنداز به زنجیر و بگیر با دست توی لیوان جوری که به آب داخل لیوان نخوره و ب طرز عجیبی خودش حرکت میکنه و میچرخه تعدادی که حلقه به لیوان میخوره بشمار سن ازدواجته 

امیدوارم شوهر خیلی خوب و ازدواج خیلی خوبی داشته باشی و جبران همه تنهاییات باشه عزیزم

دعا میکنم خدا طعم عشق واقعی کنار کسی که دوسش داری را بت بچشونه غصه نخور عزیزم میشه سنی نداری که خوشب ...

ممنون امیدوارم شما هم اتفاقی براتون بیفته که جبران نصف ناکامی هاتون بشه حداقل 

ببین آجی گلم نماز جعفر طیار به روش ساده بخون این طور که میگم دو تا دورکعت مثل نماز صبح بشه 4 رکعت بعذش 300 بار بگی سبحان الله والحمدالله ولا آله الا الله والله اکبر بدون اینکه با کسی حرف بزنی من به حدود 30 نفر یاد دادم بی برو برگرد با فرد عالی ازدواج کردن حتی سن بالا دوم ختم بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله الرحمن الرحیم روزی هزارتا بگی عالیه نشد هرچی شد بگو گلم شرط اینا دوتا چیزه اول ترک گناه دوم مداومت ادامه دادن تا حصول نتیجه تا وقتی به حاجت رسیدی یکی با یه بار خوندن حاجت میگیره یکی با یک ماه یکی یه سال بسته به شرایط طرف. پس ناامید نشو قطعیه من برا هرمشکل به کسی یاد دادم بی برو برگرذ حاجت گرفته از ازدواج گرفته تا شفا گرفتن لاعلاج تا بارداری بعد 16 سال شک نکن 

2706