2737
2734
عنوان

هروز صبح که چشمامو باز میکنم میگم این از ذهنم میگذره

| مشاهده متن کامل بحث + 1936 بازدید | 86 پست
یکیه که چندساله میشناسیم همو 

خب عزیز من خدا الان دقیقا چیکار باید بکنه برات؟ 

بنظرت  اگر خدا میخواست ما مهره های دستش باشیم که زندگیمونو بچینه چرا عقل و شعور قدرت تصمیم گیری داد بهمون؟ خدا یکیو گذاشته سر راهت

دیگه چیکار کنه برات

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

مگه ناراحتی من درسه ؟😐😂 معدلم ۱۹و نیم به بالاس من چیز خاصی برای جذابیت زندگیم ندارم که در اشتیاق ...

خب عزیز من این یک سالم صبر کن

کنکور بده و یه دانشگاه و رشته خوب قبول بشو

زندگیت رنگ میگیره و جذاب میشه

2742

یه همکاری داشتیم همیشه این حرف تورو میزد 😁😁😁الان گفتی یادش افتادم 

اون یکم تپلی بود 

🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
خب من چیکارش کنم ؟اون باید بیاد برا خواستگاری خب 

شما باید باهاش صحبت کنی و بهش دلگرمی بدی و همراه بودنتو ثابت کنی

اگر کلا باهاش تو ارتباط عاطفی نیستی چه اشکال داره ابراز علاقه کنی؟ حتی اگر نه بشنوی بازم ارزششو داره

2738
من برعکس شما خونه شوهرم ولی هر روز که بیدار میشم از خدا میخوام امروز بتونم صدای پدرم بشنوم. چون همس ...

خانواده همراه زندگی نیستن شریک زندگی همراه زندگیه اول تو زندگی خودتی بعدم شریک زندگیت 

شما باید باهاش صحبت کنی و بهش دلگرمی بدی و همراه بودنتو ثابت کنی اگر کلا باهاش تو ارتباط عاطفی نیست ...

میدونه علاقه منو ارتباط عاطفی هم کمابیش داریم 

همراهی منم دیده 

امن بودن و صادق بودنم دیده 

اما نمیدونم چرا نمیشه هی برا مون 

گرفتم اینو اتفاقا پارسال یه ماه مونده بود به عید گرفتم نمیگم تاثیر نداشت اما نصفه بود 

ببین عزیزم خیلیا یک چله گرفتن اما جواب نگرفتن اما ناامید نشدن و ادامه دادن و جواب گرفتن

تو همین کانالشون، حاجت روایی هارو میذارن خیلیاشون تو چله های بعدی حاجت گرفتن

شما ادامه بده، مراقبه رو بیشتر کنید تو این چله، مطمئنا بی جواب نمیمونید

ما حدودا دو سال پیش بود یه مشکلی داشتیم حل نمیشد، تا اینکه شهدای گمنامی تو شهرستان مادربزرگم اینها مزارشون هست مادرم گفتن نذرشون کنیم. نذر یاسین و زیارت عاشورا کردیم و مادرم شکلات هم نذر کرد، الحمدلله حل شد

شهدا چون عزیز دردانه های خدا هستند هرجا اسمشون میاد خدا عنایت ویژه اونجا داره، همت کنید با کمک خدا و اهل بیت(ع) دوباره شروع کنید چهل روز رو با نماز اول وقت و مرافبه به خصوص مراقبه زبانی، با یقین و امید بخونید نه ناامیدی شما جوونید و نذارید اون عدد 31 ناامیدتون کنه، شصت سالتون که نیست

تو کانال اصلیشم عضو بشید و حاجت رداییهارو بخونید قوت قلب بگیرید

نذر سیب شهید ابراهیم هادی هم انجام بدید از پیج غسالخانه زنان(تو هایلایت حاجت روایی هارو گذاشتن)

خلاصه به قول شهید صدر زاده از در انداختنتون بیرون از پنجره برید تو بالاخره راهتون میدن

خیلی وقتا ما مانع حاجت روایی داریم که باید مراقبه داشته باشیم و با استمرار این چله ها برطرف میشه ان شاالله

ما تاپیک و کانال شروع نماز هم داریم اونجا روش جدول کشیدن گذاشتیم میتونید از اون هم برای مراقبه استفاده کنید

ان شاالله به زودی تگم کنید و خبر خوش بدید ما امام حسین(ع) داریم پس ناامیدی جایی نداره خواهر

تاپیک شروع نماز داریم برای دوستانی که میخوان نماز خوندن رو شروع کنن، آموزش نماز هم گذاشتیم، اگه میخواید شروع کنید یا علی(ع) بگید و بیاید تاپیک شروع نماز در مسیر باران. یقین داشته باشید اگه این متن رو دارید میخونید، دعوت شده حضرت زهرا(س) هستید💚 حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی.  عشق❤یک زینب و هفتاد و دو سر میخواهد...بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد❤اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر🍀
2706