2737
2739

دست و دلباز هس برا خودمون هرچی بخوایم میخره... مرد کاری و چشم پاکیه با بچه هامون رابطش خوبه....حوصله داشته باشه تو خونه کمک میکنه دلم بگیره منو میبره بیرون حتی اگه خودش خسته باشه اینم بگم اهل زبون ریختن نیس بیشتر سکوت میکنه اما اگه بحثی دعوایی چیزی پیش بیاد حرفای زشت بهم میگه  که نمیتونم بگم بش میگم بحث اشکالی نداره حتی داد بزن بیا کتک بزن اما حرف بد نزن که خرد و شکسته بشم اما درست نمیشه.یکی از حرفاش مثلا اول میگه کاری نکن فحشت بدم من میگم چرا بی احترامی میکنی جلو بچه ها و به خودت اجازه میدی بگی فحشت میدم؟و بعد که بحث بالا بگیره میگه تو خری اشغالی به درد نخوری و چیزای دیگه اما من جوابی نمیدم بش یعنی حرف بد به زبونم نمیاد

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
می‌دونم که به هر حال نباید فحش بده اماا در مقابل مردایی که فحش های خیلی بد و زشت میدن باز بهتره شوهر ...

مال منم فحش زشت میده خب اینجا نمیتونم بگم مثلا حتی بهم گفته خراب و مادرت هم خراب و همتون خراب

2738
شوهر بیشعور منم همینه. تا بحث میکنیم حرف زشت میزنه. همه اخلاقش خوبه، فقط این اخلاقش باعث شده ازش متن ...

من امروز ازش خواستم جلو بچم که داره بزرگ میشه رعایت کنه فعلا قول داده ببینم چی میشه 

مال منم فحش زشت میده خب اینجا نمیتونم بگم مثلا حتی بهم گفته خراب و مادرت هم خراب و همتون خراب

ای داد بیداد. فک کردم در همون حده که گفتی. اگه میتونی که بازم به تحملت ادامه بده چون تو این ده سال درست نشده از این به بعدشم درست نمیشه. مگر اینکه کمترش کنی اونم با بحث نکردن باهاش. 

ای داد بیداد. فک کردم در همون حده که گفتی. اگه میتونی که بازم به تحملت ادامه بده چون تو این ده سال د ...

نه خودمم میدونم دیگه درست نمیشه برا اینکه دهنشو ببندم من همیشه کوتاه میام که بحثی نشه

فحش گناه عظیمیه هر کی بگه ملائک به خودش برمبگردونن فحشهای ناموسی که حد داره و اگر در دادگاه اثبات بشه باید شلاق بخوره شما نگو خودتو قاطی بپلجنش نکن وقتی میگه تا مدت زیادی باهاش سنگین باش حالت قهر تا بهش سخت بگذره

2706