2733
2739
رکورد یکی از طولانی ترین عشق هارو من داشتم عشق به معنای واقعی ،عشقی که پانیک اتک رو تو بدنم به یادگا ...

منم پنیک رو دارم متاسفانه 

بعد این قضیه نیومد بگه پشیمونه؟ یا نیومد التماست نکرد برگردی؟

بخدا شب و روزم گریس مامانم شاهد اشکامه و غصه میخوره نمیدونم چیکار کنم دلم میخواد فقط جیغ بزنم  ...

ببین توی به قسمت از کتاب لطفا گوسفند نباشیم نوشته : 

هروقت میخاید آدمی ک شمارو ب هر دلیلی ترک کرده فراموش کنید ب کارای بدش فک کنید ازش قدیسه نسازید . این ادم لایق اشکای تو نیست وقتی بعد چندسال ولت کرده .چند سالی ک میتونست بیاد خواستگاریت.بفهم ک بازیچه بودی توسط یه آدم ذات خراب .

تو فقط خودتو داری ، پَ  مراقب خودت باش ❤🌼
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

میفهممت  سمت کتاب و در خوندن نرو فعلا تا جاییکه میتونی برو بیرون باشگاه کلاس  حتما برو م ...

از این موندم که چرا نیومد بگه پشیمونه یا چرا نگفت برگردیم بهم حتی به ظاهر وای خیلی عوضی بود

ببین توی به قسمت از کتاب لطفا گوسفند نباشیم نوشته :  هروقت میخاید آدمی ک شمارو ب هر دلیلی ترک ...

آره اون که شک ندارم ولی دردم اینه که چرا منو ول کرده رفته با اون یعنی اون مهم تره بوده براش یا اونم یک بازیچه هست براش مثل من که تو اون چند سال بودم 

2742
منم پنیک رو دارم متاسفانه  بعد این قضیه نیومد بگه پشیمونه؟ یا نیومد التماست نکرد برگردی؟

نه برای همیشه رفت با یکی دیگ ،من بخاطر اون پانیک گرفتم من شبانه روز چهارده سال هر لحطه باهاش زندگی کردم

آره اون که شک ندارم ولی دردم اینه که چرا منو ول کرده رفته با اون یعنی اون مهم تره بوده براش یا اونم ...

واسش فقط بازیچه بودی همین . 

تو فقط خودتو داری ، پَ  مراقب خودت باش ❤🌼
از این موندم که چرا نیومد بگه پشیمونه یا چرا نگفت برگردیم بهم حتی به ظاهر وای خیلی عوضی بود

دلت خوشه 

اینجور آدم مگه وجدان دارن که پشیمون شن؟

تازه مقصرم جلوت میدن و تو میشی آدم بده ی داستان 

منتظر هم نباش 

من از همجا بلاکش کردم و همچیو ازش پاک کردم 

آشغال جاش توی آشغالیه نه کنار تو قشنگم 

اینجور آدما میکشنت پایین تا در حد خودشون شی و اعتماد به نفستو که صفر کردن میرن ، نه رفتن عادی ها خیانت میکنن که قشنگ روحت زخمی شه و تا ابد نتونی جلوی خونریزی رو بگیری 

نترس که با دیگری خو کند او با تو چه کرد که با اون کند🙂
آدم وقتی آشغالشو میزاره پشت در مگه میره چک کنه ببینه کسی بردش یا هنوز اونجاست؟ اینم مثل همون ، ی ...

میسوزم از اینکه حس طرد شدن دارم از اینکه یکی دیگه رو ترجیح داده بمنی که حتی اسممو تاتو زد موندم از این همه بازیگریش واقعا چجوری میخواد روی خوش زندگیو ببینه بنظرت اون دختره هم بازیچشه؟ دارم دیوونه میشم کاش آلزایمر بگیرم 

2740
این چه حرفیه دختر  دختر بودن از نظر من بزرگترین لطف خداست  اما متاسفانه نه توی ایران&nbs ...

بنظرت اون دوتا باهم میتونن خوش باشن با قلب شکسته من؟ همش خدارو صدا میزنم ولی حس میکنم صدامو نمیخواد بشنوه

بنظرت اون دوتا باهم میتونن خوش باشن با قلب شکسته من؟ همش خدارو صدا میزنم ولی حس میکنم صدامو نمیخواد ...

نه 

من کارما رو با چشم خودم دیدم 

ی مدت با هم خوشن جاییکه فکرشو نمیکنن هر کدومش مقصر باشه خدا جوری میزنش زمین که باورت نمیشه 

نترس که با دیگری خو کند او با تو چه کرد که با اون کند🙂
2706