2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره  باید بخوری بعد بیست روز یماه اثر میکنه مغزت خالی خالی میشه

ینی چی خالی میشه؟سر هیچ و پوچ با شوهرم دعوام میشه همش ناراحتم هی یادم میاد کی اذیتم کرد گریه میکنم بی دلیل  درست میشه؟

2731
ینی چی خالی میشه؟سر هیچ و پوچ با شوهرم دعوام میشه همش ناراحتم هی یادم میاد کی اذیتم کرد گریه میکنم ب ...

نشخوار فکری داری 

یعنی مغزت از هر فکری خالی میشه و دیگه زیاد اذیت نمیشی

نترس که با دیگری خو کند او با تو چه کرد که با اون کند🙂
اثرش و بعد دیدین؟قبل و بعد فرق کرد؟چه فرق هایی؟

اره خیلی خیلی. من مامانم خیلی اذیتم میکرد همش فحاشی میکرد داد مسزد قضاوت میکرد بی اخلاقی میکرد. شوهرمم دکتر براش تجویز کرد قبلش خیلی استرس و فکر و خیال شدید داشت الان میخنده خوبه آرومه عصبی نیست شکاک نیست خیلی خوبه قرصه. حداقل من که راضیم چون این دو نفر منو قبلش خیلی اذیت میکردن

2740
آره خییییلی هم خوبه اثرش عالیه  ولیییییی یجوری جلوی اشتها رو میگیره من روزی ۱ وعده غذا به زو ...

همش با همسرم سر هیچی دعوا میکنم صبر اونم ته کشیده بنظرت بعد دو هفته بیخیال میشم؟خیلی حرص خانواده شوهر میخورم دیگه برام عادی میشه؟

اره خیلی خیلی. من مامانم خیلی اذیتم میکرد همش فحاشی میکرد داد مسزد قضاوت میکرد بی اخلاقی میکرد. شوهر ...

ببخشید هم مادر هم همسرتون هر دو هفت ساله مداوم میخورن ؟ روزی یکی؟ دکتر نمیگه که قطع کنن چون ضرر داره همیشه خوردنش؟

اگه تو تاپیکی راهنماییت کردم ،کمکت کردم، واسه عاقبت بخیری بچه هام صلوات بفرستی ممنون میشم، خدا خیرت بده
همش با همسرم سر هیچی دعوا میکنم صبر اونم ته کشیده بنظرت بعد دو هفته بیخیال میشم؟خیلی حرص خانواده شوه ...

آره خیلی خوبه،ادم بی خیال و صبور میشه 

اگه تو تاپیکی راهنماییت کردم ،کمکت کردم، واسه عاقبت بخیری بچه هام صلوات بفرستی ممنون میشم، خدا خیرت بده
ببخشید هم مادر هم همسرتون هر دو هفت ساله مداوم میخورن ؟ روزی یکی؟ دکتر نمیگه که قطع کنن چون ضرر داره ...

نه دکتر هر دفعه دوباره تجویز میکنه مامانم روزی دوتا دوز ده. شوهرم دوز بیست روزی دوتا الان این اواخر روزی یکی.