2733
2739
عنوان

با شوهر دروغگو چه باید کرد ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 169 بازدید | 28 پست
خودمم نمیدونستم میتونم اداشو در بیارم وای خیلی خوب نقش بازی کردم امشب فهمیدم باید بازیگر میشدم 

ایول

«خدایا» شکرت واسه زندگیه عالیم ممنونم ازت خودت خوانواده کوچک منو همیشه شاد،سلامت نگهدار.
شوهر دوستتم میخورد مشاور گفته بود نزار بیرون بخوره الان دوتایی خونه میخورن میرن عملیات یا داونا افتا ...

واقعا این م ش روب چی داره آخه که همه دوست دارن بخورن آخه 😔

تا نگردی آشنا زین پرده رمزی نشنوی   گوش نامحرم نباشد جای پیغام سروش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا این م ش روب چی داره آخه که همه دوست دارن بخورن آخه 😔

نمیدونم والا منم موندم

«خدایا» شکرت واسه زندگیه عالیم ممنونم ازت خودت خوانواده کوچک منو همیشه شاد،سلامت نگهدار.
نمیدونم والا منم موندم

خیلی شوهرمو دوست داشتم احساس خلا میکنم ای کاش اینقدر دوسش نداشتم لعنت به دوست داشتن 

2728
بساز

فعلا دارم میسازم ولی دوسش داشتم خیلی دوسش داشتم الان احساس کمبود عشق دارم چرا با منوصادق نبود هیچ وقت 

فعلا دارم میسازم ولی دوسش داشتم خیلی دوسش داشتم الان احساس کمبود عشق دارم چرا با منوصادق نبود هیچ وق ...

چون دروغ گفت دگ دوسش نداری؟

تواگ میتونستی این همه امضارو بخونی الان دکترا داشتی پس زحمت نکش نخون شما کراشاتون  گلزار و پارسا پیروز فره من کراشم کراش ماشینیه قبلنا اکس اسم قرص توهم زا بود الان شده یار سابق اوه مای پیغمبر عسک بده😑بزبز😑 زود بز🙁چرا نمیبزی؟من ب نی نی سایت ایمان اوردم چون تو ی تاپیکی ک ترکیده بود هنوز لایکم میکردن 😐منیش پیول نت دامه وگرد منیش قصه بکین😒 هایده کو پری خانم توام ملکت بکم  عشقم وناو ای دنیای گورا خورشت خلاله بغیر استارتر و ۸۰۰ گله کاربر تر دی کسی ریپلای نکه ی حوصله نیرم بجز نی نی یار کسی تر تعلیقم نکه ی و پلیس فتا شکایت کم ن گیانم شیت نیم اری کورد کرماشانم نازار ۷ طایفه اینه بدان بچه ننه پرونده ی مه هم وزن تونه مه زندگیم رفته به باد بچه ننه دارم برات وقتی ابرو برمیداری نازتر میشی از قناری ایطو نرو توچشممان خندم میگیره آسمان هاااا یادم چی راسی لایکم بکن فره خوشم تی وقول عزیز ویسی اگر چیسه لیم مینا گیان باو خاموشم که 😔خو دی بسدانه بچنه مال خودان تادرودی دیگر بدرود هم هاتم تاپیکتم گزارش بکت بیلا بشیوم رفیق فره توامت و کاربریلی ک هرلوا گزارش دن توصیه درم ی جعبه شیرینی بسنن گرد خویان آشتی بکن ارا الکی فحش دید خوشته خود تی؟ خود گردیدسه بغل؟کمیگ  آرام چده مه و ناو عمرم اقره ک امضا نیوسام قصه نکردمه دسد درد نکه ی ک خونیده ی دوسد درم😘🤣
2740
فقط م ش روی میخوره

نمیدونم دیگه بهش اعتماد ندارم نمیدونم دیگه چه کارایی میکنه همش دروغ میگه 

چون دروغ گفت دگ دوسش نداری؟

اره چون دروغ گفت خیلی بهم دروغ گفت آبروم پیش فامیلام رفت پیش اونا میخورد منو خر میکرد میگفت نمیخورم دروغ نگم خیلی افتخار میکردم به خاطر من نمیخوره