2733
2739
عنوان

کیا خونه پدربزرگشون زندگی می کنن؟

100 بازدید | 6 پست

راستش من شرایط زندگیم یکم پیچیده س و با پدرم اختلاف دارم میخوام تا چند وقت دیگه که شرایط مناسب شد جمع کنم برم خونه پدربزرگم زندگی کنم ولی یه خاله بدجنس دارم که با مادرم میونه خوبی نداره و اونم با پدربزرگم زندگی می کنه می ترسم اگه برم پیش اونا هر روز زندگیمو زهرمار کنه که اومدی شدی نون خور اضافه واسه ما البته اینم بگم که پدربزرگم خودش خیلی منو دوست داره و از خداشه من پیشش باشم ولی از این خالم میترسم خودم سرکار میرم دستم تو جیب خودمه و اینطوری نیست که خرج اضافه برای پدربزرگم داشته باشم فقط میترسم خالم به خاطر اینکه اونجا زندگی کنم و اینا بهم حرف بزنه و بگه سربارمونی

بیخیال خالتم حق داره حرف بزنه میری اونجا سربار بشی که چی بچس ک نیستی نوه هستی 

آخه از خونه خودمون دیگه حالم بهم میخوره مثل زندانی باهام رفتار میکنن خانوادم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

آخه از خونه خودمون دیگه حالم بهم میخوره مثل زندانی باهام رفتار میکنن خانوادم

تورو درک میکنم منم شرایط تو رو دارم ولی اینکارت ب نظرم اشتباهه اونجا دردسرای دیگه داری وقتی باخالتم سازش نداری

2742
تورو درک میکنم منم شرایط تو رو دارم ولی اینکارت ب نظرم اشتباهه اونجا دردسرای دیگه داری وقتی باخالتم ...

خالم خیلی وسواسه و میگه وقتی جمعیت خونه زیاد باشه خونه رو زود به زود باید مرتب کرد به نظرت اگه همه کارای خونه پدربزرگمو من انجام بدم و اینا خالم دست از سرم بر میداره؟؟

خالم خیلی وسواسه و میگه وقتی جمعیت خونه زیاد باشه خونه رو زود به زود باید مرتب کرد به نظرت اگه همه ک ...

اخلاق خالتو بهتر میشناسی اگه میدونی بااینکار دهنش بسته میشه برو یه مدت ببین راحتی ولی تهش حرف پشتت میشه

من یه بار تو شرایط تو بودم

و رفتم

ولی فقط ۹ روز تونستم خونه پدربزرگمو تحمل کنم

تحمل اونجا خیلی سخت تر از خونه خودمون شد

وقتی مهمون نیستی و میخوای بمونی

رفتارا خیلی فرق داره