2733
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
والا گرفتم این قبلا برا بیماری فایده نداشت 

عاها نمیدونم منم شنیدم فقط خودم یه صلوات هدیه به حضرت زینب و یکی ام صلوات هدیه میکنی به دوتا شهید ابراهیم هادی و سامانلو از اینا جواب گرفتم

الانم دوره ی بصیری

عاها نمیدونم منم شنیدم فقط خودم یه صلوات هدیه به حضرت زینب و یکی ام صلوات هدیه میکنی به دوتا شه ...

دوره بصیری چیههه

برای شفا من یه 🌹حمد🌹میخونید لطفا 🥺😭💔🙏                    حذف تاپیک
2740
من همیشه برا رزق روزی سوره واقعه رو میخونم سوره طلاقم قبلا میخوندم ولی سوره واقعه معجزه هس 

چه مدت خوندی من   یه مدت هوندم اونمواثر نداش البته با روش نخودکی نتونستم اخر کاملش کنم روزا اخر تعداد مثلا ۷ تا بود یا بیشتر یادم نیس چطور بود دقیقا ولی چن بار بود 

عاها نمیدونم منم شنیدم فقط خودم یه صلوات هدیه به حضرت زینب و یکی ام صلوات هدیه میکنی به دوتا شه ...

با ۳ تا صلوات ؟

نماز نمیخونم عگاثر داشته براتون؟ چطوری 

ی مشکل مالی بزرگ چندین سال پیش پیدا کردیم به خدا گفتم اگه اون مشکل مالیو برامون حل کنی تااخر عمرم سوره واقعه رو مبخونم و واقعا ب راحتی حل شد ۸سال پیش نزدیک یک میلیارد بدهی داشتیم و اصلا نفهمیدم چطوری تو یکسال همه چی درست شد 

2706