2737
2739

که بعدش عمرمون رو بذاریم پای درست کردن یه آدم اشتباهی که تهش همیشه یه دلهره داشته باشیم که درست میشه یا نمیشه؟! 😕صرفاً فقط بخاطر اینکه از اون محیط خانواده فرار کنی؟ از چاله به چاه بیافتی؟ خدایا عاقبت فرزندانم رو بخیر کن

خدایا نامم را بر زبان اقوام آتیه نیکو و سخنم را دلپذیر گردان
شاید پیدانمیشه

واقعا شاید...

تو این مملکت مردها درست تربیت نمیشن...

وقتی ببخشید برای ختنه که نهایت یکماه طول میکشه جشن و پایکوبی میکنن..اونوقت دخترا برای گرفتن لوازم ضروری خودشون خجالت بکشن همین میشه که مردها حس بزرگ بینی پیدا میکنن ولی بزرگ نمیشن چون زیاد بهشون بها دادن

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

آدم بعضی وقتا حاضره واسه تموم شدن یه حس بد یا یه شرایط بد هرکاری کنه، آدمای اینجوری که یکیش خودمم بعدا میفهمن چه اشتباهی کردن که واقعا دیره

اسمشم میزارن قسمت 

یه دونه پسر دارم من قند و عسل دارم من شاخه نبات و نقل تر بغل بغل دارم من   پسر دارا خوشبخت ترین آدمای روی زمینن    عاشقتم پسر یکی یه دونه م  
2728

چون اولش فکر می کنن درستن ولی درست نیستن یا شایدم می دونن درست نیستن به امید تغییر میرن که....

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهتر که چیزی ندانیم تا این که از همه چیز فقط نیمی را بدانیم،بهتر که به ذوق خویش دیوانه،تا به سلیقه ی دیگران عاقل باشیم....// 《دلم را زیر و رو کردم بدون تو نمی ارزد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی👶🏻👶🏻//کل آب اقیانوس نمی تواند یک قایق را غرق کند،مگر آن که خود قایق سوراخ باشد!//شاعر تر از سعدی هم مگه داریم!مثلاً یه جا تو جواب آدمِ فضول میگه:من چنینم،تو برو مصلحت خویش اندیش!😉😉
آدم بعضی وقتا حاضره واسه تموم شدن یه حس بد یا یه شرایط بد هرکاری کنه، آدمای اینجوری که یکیش خودمم بع ...

خودمم اینجوریم...بعد فک کن هم پدر و مادر  و خانواده طرف ازش حمایت کنن هم خانواده خودت که باهاش بساز حتما تو یکاری میکنی به اون نمیتونیم چیزی بگیم تو بساز!!!!

بابا بخدا من هم یکبار عمر میکنماااااا

بر سر آنم که گر ز دست برآید دست به کاری زنم که غصه سرآید اگر خدا کمکم کنه

چون اولش فکر می کنن درستن ولی درست نیستن یا شایدم می دونن درست نیستن به امید تغییر میرن که....

نه من اولش نمیدونستم..🤕

یه تحقیق ام نکردن

نه من اولش نمیدونستم..🤕 یه تحقیق ام نکردن

به نظرم سیستم تربیتی و روند ازدواج تو جامعه ی ما مشکل داره،،با تحقیق هم حتی نمی شه طرف رو صددرصد شناخت،،برای همسر سابق منو ما تحقیق کردیم همه گفتن عالیهههه در صورتی که شکاک بود هر چند خودمم مقصر بودم تو انتخابم.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهتر که چیزی ندانیم تا این که از همه چیز فقط نیمی را بدانیم،بهتر که به ذوق خویش دیوانه،تا به سلیقه ی دیگران عاقل باشیم....// 《دلم را زیر و رو کردم بدون تو نمی ارزد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی👶🏻👶🏻//کل آب اقیانوس نمی تواند یک قایق را غرق کند،مگر آن که خود قایق سوراخ باشد!//شاعر تر از سعدی هم مگه داریم!مثلاً یه جا تو جواب آدمِ فضول میگه:من چنینم،تو برو مصلحت خویش اندیش!😉😉
2740

فوق العاده عصبی و دعوایی...بعد ده سال الان خوب شده من که یه دختر آروم و ساکتی بودم بشدت عصبی شدم(میگن اخلاق همدیگرو میگیرن..هم نشینی و این صحبتا) فک میکردم درست شده ولی دوباره داره عود میکنه بخاطر عوض کردن کارش کلی اصرار که این کار رو نکن(زیادم اصرار میکنی فک میکنن چه خبره ج عکس میده والله)

خودمم اینجوریم...بعد فک کن هم پدر و مادر  و خانواده طرف ازش حمایت کنن هم خانواده خودت که باهاش ...

عزیزم اگه بچه نداری و واقعا حست بهت میگه انتخابت اشتباهه حتما یه کاری بکن، اون درست نمیشه، شما فقط پیر میشی

یه دونه پسر دارم من قند و عسل دارم من شاخه نبات و نقل تر بغل بغل دارم من   پسر دارا خوشبخت ترین آدمای روی زمینن    عاشقتم پسر یکی یه دونه م  
به نظرم سیستم تربیتی و روند ازدواج تو جامعه ی ما مشکل داره،،با تحقیق هم حتی نمی شه طرف رو صددرصد شنا ...

آره بعضی صفات رو نمیشه متوجه شد درونی هستش

جالبه که شوهرم میگه اگر میومدید تحقیق از همسایه ها بد میگفت لهش میکردم...😶

فوق العاده عصبی و دعوایی...بعد ده سال الان خوب شده من که یه دختر آروم و ساکتی بودم بشدت عصبی شدم(میگ ...

مثل پدر من،،همین اخلاقش مسیر زندگی منو عوض کرد‌.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آره بعضی صفات رو نمیشه متوجه شد درونی هستش جالبه که شوهرم میگه اگر میومدید تحقیق از همسایه ها بد می ...

خوبه لااقل روراسته.🤯🤯

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مثل پدر من،،همین اخلاقش مسیر زندگی منو عوض کرد‌.

خیلی بد ..حالا شوهر رو میشه یکاری کرد نهایت ازش جدا شد ولی پدر و مادر رو نه...

موقع ازدواج فقط باید به این فکر کرد که پدر خوبی برای بچه ام هست؟ یا نه

2706