2733
2739

دعوام نکنید من نمیدونستم از کیه دلم میخواست امشب گفتم چندتا بخورم دودشده شو حالا چه غلطی کنم یکم بزور بالا اوردم شیر هم خوردم ۷ ماهمه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

نترس ۴ تا طوریت نمیشه

اگه هم سقط کنی از استرسیه که داری به خودت میدی

اگه اذان شده نمازتو بخون

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
دودش نه سوخته شو اونیکه دود کردمو چندتا دونه شو خوردم 

بالا آوردی دیگه... تو معدت نیست

زنگ بزن اوژانس سوال کن بهت جواب دقیق میدن

از هرکس اندازه شعورش توقع دارم حتی شما کاربر عزیز🐞
بالا آوردی دیگه... تو معدت نیست زنگ بزن اوژانس سوال کن بهت جواب دقیق میدن

یکم بالا اوردم نتونستم کامل بالا بیارم . اورژانس  خوابن شوهرم چطور زنگ بزنم بفهمه دعوام میکنه

2706