2737
2739
عنوان

خواهرم 15 سالشه میگه میخوام برم سرکار

| مشاهده متن کامل بحث + 484 بازدید | 48 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

والله چه میدونم... خاله ام پرستاره با خالم بفرستمش بره بیمارستان اینارو نگاه کنه؟ یا با یکی از فام ...

مگه بیمارستان میزارن یکی بره وایستا نگاه کنه؟؟؟؟؟؟

من نظرم فنی حرفه ای هست

طرفدار خواهرشوهر و مادرشوهر....داییم که ازدواج کرد فهمیدم مقصر عروس ها هستن  ....چاره ای ندارم جز اینکه پزشکی قبول بشم  

سال نهم که انتخاب رشته میکنن بگو بزنه بهیاری 

راحت به هدفش میرسه 

دیگه نمیخواد بره رشته تجربی ۷ سال بخونه

قبولی تو بهیاری راحت تره و اسون میتونه به اینده شغلی برسه

2728

راست میگه

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
مگه بیمارستان میزارن یکی بره وایستا نگاه کنه؟؟؟؟؟؟ من نظرم فنی حرفه ای هست

اره خوب تو شهرستان میشه...

خوب علاقه ش هم فرق داره دیگه...

کاربری دو نفر  زمستون برفی و گرد آفرید شاهنامه قدیمی❤️                    
2740
سال نهم که انتخاب رشته میکنن بگو بزنه بهیاری  راحت به هدفش میرسه  دیگه نمیخواد بره رشته ...

دورت بگرددم ممنون از راهنماییت اما من نگفتم بگین سال چه رشته ای بره چه رشته ای نره...

که شما میگفتین...

فقط میخواستم نظرتون تو اجتماع چطور هست که بذارم بره...

چون من خودم خیلی وقت ندارم و درگیرم...

برای همین پرسیدم...

هدفش بهیاری و فنی حرفه ای اینها هم نیست که..

فقط میخواد چیزی یادبگیره ...همین و همین:)))

شمااون فضای امن رو براش پیداکنید تابتونه پا بزاره توش میتونید کلاسای هلال احمر اینا ثبت نام کنیدش واینجور کارا...محیط امن جایی مث تعمیرگاه نیست برا ی خانوم حتی اگ طرف ادم خوبی باشه اما ممکن صحبتا تواون حیطه مردونه تر باشه ومناسب خواهدتون نباشه

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️

فقط به خواهرت بگو آرمانی عمل نکنه واقع بینانه عمل کنه

اینکه تو چیزای فنی مهارتی علاقه داشته باشه خوبه

اما بستگی داره چی باشه

یه موقع هایی میای رو جامعه تاثیر بزاری ولی خودت ضرر میکنی و فدا میشی

الان واقع بینانه نگا کن

بنایی الان کار برا مرد بنا نیس چه برسه به زن

خیلی زحمت و خستگی داره

اگه بنایی دوس داره رشته عمران و معماری بزنه

بره بشه مهندس

دورت بگرددم ممنون از راهنماییت اما من نگفتم بگین سال چه رشته ای بره چه رشته ای نره... که شما میگفتی ...

خیاطی و دوخت سرویس اشپزخونه..سفالگری ..،شمع سازی...یسری اینجور کارام میتونه یادبگیره انجام بده

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️

خواهرت میخواد تو جامعه موثر باشه 

خیلیم خوبه ولی خب فعلا تو سنی میست که بتونه کار عملی کنه و موثر باشه فعلا باید یاد بگیره باید مثلا کلاس بره یا اموزش ببینه 

مثلا همون کلاس امداد گری یا بهیاری یا کلاسای کامپیوتر و ...اینا خوبه برای اموزشش 

ولی تو این سن اجازه نمیدن که بره تو روستاهای محروم کمک کنه چون سنش کمه و اموزشی هم ندیده 

اونایی که غالبا با گروه های جهادی میرن یه مهارتی دارن مثلا دکترن برای معاینه رایگان یا معلمن برای اموزش رایگان مهارت ،مردا اکثرا برای کارای عملی میرن اونم خب کارگری و بنایی که اصلا اجازه نمیدن دختر ۱۵ ساله با این عنوان بره

صرفا همون اموزش رو تو دستور کار قرار بدین 

🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
شمااون فضای امن رو براش پیداکنید تابتونه پا بزاره توش میتونید کلاسای هلال احمر اینا ثبت نام کنیدش وا ...

اره اینم هست..ممنون که گفتین...خودشم چند دقیقهپیش گفت ترجیح میدهم وقتم رو دیگه نرم سرکار و ددرسر و مکافات دیگه..بازم ممنون..

محیط مکانیکی مناسب پسر تو این سن هم نیست چه برسه دختر .جو گیره .همون شغل هایی که شما پیشنهاد دادی بهتره و دیگه اینکه این سه ماه رو بره آموزش ببینه یا اگه درسش خوبه معلم خصوصی بشه .من تو دبیرستان به بچه ها درس میدادم

2706