2737
2739
عنوان

خانوما بیاین غذاهای مهمونیمو ببینین

| مشاهده متن کامل بحث + 386 بازدید | 20 پست
حجم غذا رو نمیگم، منظورم چهار پنج مدل غذا پختنه. که رسم جالبی نیست

فکر کن میخوای یه کیلو گوشت بزنی قرمه سبزی بپزی نیم کیلو قرمه میپزی نیم کیلو خورش بادمجون حجم همونه اما دو جور میپزی که سفره خالی نباشه و رنگین باشه بازم همه اش خورده میشه فقط زحمتش زیاده.اینکه مهمون بیاد و غذا کم باشه یا باب سلیقه اش نباشه بدتره

طرفدار خواهرشوهر و مادرشوهر....داییم که ازدواج کرد فهمیدم مقصر عروس ها هستن  ....چاره ای ندارم جز اینکه پزشکی قبول بشم  
فکر کن میخوای یه کیلو گوشت بزنی قرمه سبزی بپزی نیم کیلو قرمه میپزی نیم کیلو خورش بادمجون حجم همونه ا ...

اینا میشه زرق و برق و تجملات، باعث میشه کسی که داره دچار چشم و هم چشمی بشه و فردا بخواد یه سفره ی پر زرق و برق تر بچینه. و کسی که نداره آه بکشه. 

این چیزی که گفتید بد نیستا، دو مدل غذا الان عادیه ولی اینکه آدم مثلا پنج مدل غذا درست کنه خب این چه کاریه واقعا... بیشتر شبیه به رخ کشیدن و خودنمایی هست انگار

(اسی رو نمیگم، کلا گفتم) 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اینا میشه زرق و برق و تجملات، باعث میشه کسی که داره دچار چشم و هم چشمی بشه و فردا بخواد یه سفره ی پر ...

هر کسی یه طرز فکری داره

کلا با تفکر فقر مشکل دارم به شخصه

بعضی چیزا بهمون دیکته میشه مثل قناعت اما از تلاش مضاعف نمیگن ازینکه ۱۰ برابر پول دربیار و شغل ایجاد کن و ۴ نفر رو شاغل کن بجاش میگن اسراف نکن قناعت کن...نظر منه حتی اگه بنظر شما عجیب باشه 

شاید شما اینطوری دوست دارید و اینو میپسندید

طرفدار خواهرشوهر و مادرشوهر....داییم که ازدواج کرد فهمیدم مقصر عروس ها هستن  ....چاره ای ندارم جز اینکه پزشکی قبول بشم  
هر کسی یه طرز فکری داره کلا با تفکر فقر مشکل دارم به شخصه بعضی چیزا بهمون دیکته میشه مثل قناعت اما ...

دو مدل غذا پختن از نظر شما تفکر فقره؟ و اینکه آدم دنبال خودنمایی و به رخ کشیدن نباشه تفکر فقره؟

با احترام ولی دیگه ریپ نزنید چون عقایدمون متفاوته

2728
نظرت چیه واسه فرداش، ظهر، ناهار، بیام دنبالت بریم مزاحم استارتر  بشیم🤔🤔🤔

منکه از خدامه به شرطی که همین غذاهاش باشه😋🤣🤩

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•