2737
2739

نه خوبه و نه بد بستگی به شخصیت و روحیات بچه داره.

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهتر که چیزی ندانیم تا این که از همه چیز فقط نیمی را بدانیم،بهتر که به ذوق خویش دیوانه،تا به سلیقه ی دیگران عاقل باشیم....// 《دلم را زیر و رو کردم بدون تو نمی ارزد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی👶🏻👶🏻//کل آب اقیانوس نمی تواند یک قایق را غرق کند،مگر آن که خود قایق سوراخ باشد!//شاعر تر از سعدی هم مگه داریم!مثلاً یه جا تو جواب آدمِ فضول میگه:من چنینم،تو برو مصلحت خویش اندیش!😉😉

اگه همه چیزو واسش فراهم کنن احساس تنهایی نمیکنه

منظورم حداقل هاییه که باید داشته باشن واسه بدنیا اوردن بچه و اینکه اون محبت لازمو بهش بدن

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به عنوان تک فرزندی که تازه توو فامیل پرجمعیت بوده میگم اصصصصلا خوب نیست ، همیشه اضطراب پدر و مادرمو دارم خستم

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2728
2738
من تک فرزندم  همه چی برام فراهمه از لپ تاپ گرفته تاماشین رو دارم ولی حیف  تنهام

دقیقا هی میگن رفاه داره فلان داره ،من بیست سال پیش لپ تاپ داشتم ولی چه فایده توو جهازم تنها بود تااا زایمان هام یکی نیست خواهرانه راجع به لباسم نظر بده

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

خیلی هم خوبه ت‌ فرزندی، مثلا ما که زیادیم خواهر برادر به چه دردمون میخوره، خواهر برادری که از شکستت خوشحال باشه، برادری که پشت سرت بره حرف بزنه همون نباشه بهتره 

یه دونه پسر دارم من قند و عسل دارم من شاخه نبات و نقل تر بغل بغل دارم من   پسر دارا خوشبخت ترین آدمای روی زمینن    عاشقتم پسر یکی یه دونه م  

نه خوب نیس 

هرچی هم فراهم کنی واسش بازم جای داشتن خواهر و برادر رو نمیگیره

کسی قدر دل پاک مونه هرگز نمیدونه /مو موسی هم بشُم آسیه از آبُم نمیگیره/ نفهمیدو نمیفهمن مُنو دردِ مونه اینجا /مو خط دکتُرم خالو کسی قابُم نمیگیره🍀