2737
2739
عنوان

شوهرم منو بد زد موهامو کشید 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1619 بازدید | 110 پست
دختر خوب تو ک شرایطتو دیدی چرا این فرشته کوچولو رو اوردی تو این دنیا که با ترس و استرس تو اون جو پر ...

اشتباه کردم ،بقران اون منو خر کرد اما درست نشد اخلاقش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
خیلی اوضاعش بده اصلا نمیتونه عصبانیتشو کنترل کنه ،طفلی دخترم با اینکه نه ماهشه می‌فهمه و جیغ میزنه😭 ...

بچه تو دیگه می‌فهمه دعوا ها رو. حداقل برین تو اتاق بزنین تو سر و کله هم که بچه نترسه. خدایی نکرده زبانش بند میاد باید دو دستی بزنین تو سر خودتون. به اون شوهرت اینا رو بگو اگه ذره ای احساس پدر بودن می‌کنی دست از این کارات بردار و خودتو کنترل کن اگه هم نمی تونی برو پیش یه دکتر اعصاب و روان برات دارو بنویسه استفاده کن بلکه آروم بشی دست از این وحشی بازی برداری. 

2740
سکوت نکنم چیکار کنم الان بگم می‌خوام برم طلاق بگیرم درو قفل می‌کنه آنقدر کتک میزنه ک خون دماغ میشم ...

چرا؟؟؟؟پس ازکجامیاریدپول

الابذکرالله تطمئن القلوب❤️قطعابایادخدادل هاآرامش میگیرد✨توی وقتای بیکاری بهترین کار صلوات برمحمدوآل محمد✨اگرامضاموخوندی دعاکن حال دلم خوب شودودعاکن امسال راهی کربلاباشم باهمان که میخواهم💟برای هم دعاکنیم اول براهمه بعدخودمون خیلی دعام کنیدبرامشکلاتم براگناهام که پاک بشه می‌دونم خیلی گناهکارم منم براتون دعامیکنم 🤍🌹اللهم عجل الولیک الفرج🌹🤍اول هردعاراهگشاست🌿🌅بگوحتمااین جمعه می آید حتما....تانیایی گره ازکارجهان وانشود🌹 امضایک بنده گناهکار❤️‍🩹
😐😐😐 فهمیدیم بزن بهادری. ولی تو الان چیو میخای ثابت کنی این وسط هی میگ خدایی برادر ندارین خدایی ب ...

یکی خونش آتیش میگیره اون یکی با گرماش خودشو گرم میکنه😒

کاربری آقا هستم،،،،پرورده کوردم ایلام خاکمه....
مرسی قربونت ❤️

فدات گلم اصلا هم خودتو ناراحت کن راه حل پیدا میکنی و اکی میشه حتما به اورژانس اجتماعی زنگ بزن ،نی نی قشنگتم انشاالله صحیح سالم بیاد بغلت و بشه مونس و همراهت❤️❤️❤️

2706