2733
2734
عنوان

شوهرم منو بد زد موهامو کشید 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1619 بازدید | 110 پست
واسم سوال شده اینایی ک میدونن خیانت میبینن یا کتک میخورن برادررررر ندارن واقعاااا ک بره حالشو بگیره؟ ...

😐😐😐

فهمیدیم بزن بهادری. ولی تو الان چیو میخای ثابت کنی این وسط هی میگ خدایی برادر ندارین خدایی برادر ندارین ؟!!پرااام

[آزُرده تَرَینَم گَرچه کَم آزارتَرَینَم ^^🐳] 
حرف مردم؟ الان مثلا بین مردم با سر و صورت کبود و صدایی که صبح تا شب توی خیابون بلنده آبرو داری؟ دا ...

حق با شماست باید جسارت و دل جدایی رو بدست بیارم و اقدام کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چون باردارم :) خانوادم بچه مو‌ نمی خوان میگن بمون به دونیا بیار بده به خودش بیا خونمون بابام میگه ت ...

وا چه بی منطق... بگو مگه من میتونم از جگرگوشم دل بکنم؟ همونطور که من رو چشای شما جا دارم این بچه هم جاش رو چشامه

واسم سوال شده اینایی ک میدونن خیانت میبینن یا کتک میخورن برادررررر ندارن واقعاااا ک بره حالشو بگیره؟ ...

خوب نباید قضاوت کنین شاید پدر مادرای سخت گیری دارن شاید پشتشون نیستن شابید برادر نداشته باشن ،همه یه جور نیستن که شاید تنها راهی که دارن کمک گرفتن از بقیس

2728
خیلی اوضاعش بده اصلا نمیتونه عصبانیتشو کنترل کنه ،طفلی دخترم با اینکه نه ماهشه می‌فهمه و جیغ میزنه😭 ...

دختر خوب تو ک شرایطتو دیدی چرا این فرشته کوچولو رو اوردی تو این دنیا که با ترس و استرس تو اون جو پر تنش خونت بزرگ بشه

چند وقته ازدواج کردی؟ اول جوونیته چرا قبل از اینکه بچه دار شی یه فکری به حال این زندگی نکردی؟ خانواد ...

۳ ساله 

چون فکر میکردم درست میشه 

بارداریم ناخواسته بود 

می‌دونن خانوادم 💔

متأهل💍

عزیزم اروم باش ،ببین شرایطت چطوریه. پدرت پشتته ؟اگ پشتت نیس فکر اینکه برگردی اونجارو نکن ،ببین میتونی پول جورکن برو خونه مستقل با بچت زندگی کن

[آزُرده تَرَینَم گَرچه کَم آزارتَرَینَم ^^🐳] 
2738
توروخدا اینجوری نگو کل ترسم اینه بچم بگه چرا به دونیا آوردیم با همچین پدری😭😭😭😭😭😭😭

عزیزم میتونی خیلی عالی کنی زندگیشو باید به پدر بچت یکم نشون بدی که میتونی جلوش در بیای البته بی گدار ب آب نزن قشنگم میتونی یکم برو پیش خانوادت و شرط بزار دست روت بلند کنه نمیای اگه نمیتونی از اورژانس اجتماعی زنگ بزن رایگان کمک بگیر خیلی میتونن راهکارای خوبی بگن که اتفاقیم واست نیفته

وای وای به حرف پدرمادرگوش ندادن همینه!!!باباسکوت نکننننننننن نکننننننننن چه جوری میتونی سکوت کنی؟اگه ...

سکوت نکنم چیکار کنم الان بگم می‌خوام برم طلاق بگیرم درو قفل می‌کنه آنقدر کتک میزنه ک خون دماغ میشم

سرکار هم نمی ره همیشه خونس:)

متأهل💍
سکوت 🙂 تا جای ممکن حرف نمی زنم باهاش زیاد کاری ب کارش ندارم حتی مال من تاپیک هامم نگا کنی میفهمی خی ...

عزیزمممممم چقد سنت کمه

الان با صدای اذان از ته قلبم برات دعا کردم

که زندگیت به آرامش برسه و خوشبخت ترین دختر دنیا شی

2706