2737
2734
عنوان

از ترس دستام داره میلرزه😭

213 بازدید | 7 پست

من مشکل روحی و اعصاب دارم 

دارو مصرف میکنم زیر نظر پزشکم

مشکلم اینه خیلی میترسم..خیلییییی

از تنهایی و تاریکی و آدم ها..همش میگم نکنه بهم تجاوز کنن نکنه بکشن نکنه دعوا بشه نکنه تصادف شه نکنه دزد بیاد خونه نکنه گوشیمو بزنن و و و....

اصلا یه لحظه هم آروم ندارم دارم از نگرانی و استرس جون میکنم

ارامبخشامم خوردم ولی باز از استرس دستام میلرزه خیلی میترسم

۲۰ سالمه ولی حتی دستشویی هم با مامانم میرم

چون میترسم(دستشویی تو خونه اس حیاط نداریم)..شبا پیش مامانم میخوابم و...

چیکار کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ترسویی این یه خصلته مثلا یکی خسیسه یکی دست و دلباز یکی آرومه یکی عصبی یکی بیخیاله یکی استرسی یکی باهوشه یکی باهوش نیست یکی زرنگه یکی ساده لوح و ....شما خصلتت ترسو بودنه که تا حدودی با تمرین و روان شناسی بهتر میتونی بشی

سلام گلم.🌹 بنظرم شبا رو بتونی زودتر بخوابی بیشتر این ترسهات مثل شب وتاریکی وافکار منفی ومشکل دستشویی.....نصفش حل میشه😘

خدایا ....؟.......؟.......!!                                              ﺣﻤﺪ ﻭ ﺳﭙﺎﺱ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪﯼ است ﮐﻪ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺍﻭ ﺑﻮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺍﻭ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﻣﻦ ﻧﺒﻮﺩﻡ !                                       خدایا ...…چه دارد آنکه تو را ندارد ؟؟                                                   و چه ندارد آنکه تورادارد.                                         اللَّهُـمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّـدٍﷺ وَآلِ مُحَمـَّدﷺوعجل فرجهم.                                          
2738