2737
2739

اگر با وجود مصرف مزالازین همچنان مشکل دارید پس باید زیر نظر فوق تخصص گوارش  داروی قویتر مصرف کنید مثل آزارام و سینورا

ولی انما آساکول بسیار برای شرایط شما مفیده 

چند روز فستینگ 16:8 بگیرید که روده‌ها استراحت کنن

در روز 4 الی 5 عدد حتما بره موم استفاده کنید 

اگر خواستید شماره کسی که خیلی معتبره رو بهتون بدم 

من خودم 5 سال هست کولیت اولسراتیو دارم

دمنوش مریم‌گلی حتما مصرف کنید 

رژیم غذایی بسیار مهمه گلوتن رو کاملا حذف کنید 

هیچ چیزی اون چیزی نیست که فکر می‌کنی، نه به اون خوبی نه به اون بدی.
اگر با وجود مصرف مزالازین همچنان مشکل دارید پس باید زیر نظر فوق تخصص گوارش  داروی قویتر مصرف کن ...

یک هفته هست مصرف میکنم . وقتی جواب نمونه ها واسه پاتولوژی حاضر بشه مجدد باید برم دکتر

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اگر با وجود مصرف مزالازین همچنان مشکل دارید پس باید زیر نظر فوق تخصص گوارش  داروی قویتر مصرف کن ...

شما تونستی زندگی عادی داشته باشی؟ من دل درد و تکرر دفع و نفخ و مخاط اذیتم میکنه

2728
شما تونستی زندگی عادی داشته باشی؟ من دل درد و تکرر دفع و نفخ و مخاط اذیتم میکنه

پس شما فعلا منتظر جواب پاتولوژی هستی البته اگه پزشکتون در کولونوسکوپی تشخیص IBD داده پس احتمال خیلی زیاد همون درسته، حالا پاتولوژی دیگه قطعی جواب میده.

شما باید دوچیز رو از نظر ذهنی قبول کنید 

اول اینکه این بیماری تا آخر عمر باهاتونه پس قبولش کنید و از نظر ذهنی خودتون رو درگیرش نکنید که چرا اینطور شد و ...

دوم می‌تونید با یک روش خیلی ساده و با کمترین دارو و با رعایت یک رژیم غذایی معتدل بازهم به زندگی برگردید‌ و احساس نکنید چون این بیماری رو دارید پس با محدودیت در زندگیتون روبرو هستید.

اگه دوست دارید بهم پیام بدید تا بهتون یک گروه تلگرامی که زیرنظر یک شخص بسیار با تجربه که خودش هم کولیت داشته و الان درمان شده  رو که مختص بیماری‌های روده‌ و خصوصا IBD هست رو بهتون معرفی کنم و با روش درمان جدید آشنا بشید که از همین ابتدا با داروهای سرکوب سیستم ایمنی دچار عوارض بلندمدت نشید و خیلی زود بهبود پیدا کنید من اگه این روش رو 5 سال پیش پیدا می‌کردم قطعا خیلی جلوتر بودم،من روز بوده 23 تا قرص مصرف می‌کردم‌،کورتون 50 میلی‌گرم،و انواع داروهای دیگه با التهاب و خونریزی شدید،و عوارض داروها که خودش یه طرف دیگه این بیماریه،ولی الان دوباره می‌تونم خیلی از غذاها رو بخورم و دیگه خبری از دل درد و نفخ و اسهال و مشکلات دیگه هم نیست،فقط هم مزالازین مصرف می‌کنم.

پس شما فعلا منتظر جواب پاتولوژی هستی البته اگه پزشکتون در کولونوسکوپی تشخیص IBD داده پس احتمال خیلی ...

بله ممنون میشم بهم آدرس گروه رو بدین . مزالازین داروی خوبیه؟ من ۱هفته دارم استفاده میکنم

بله ممنون میشم بهم آدرس گروه رو بدین . مزالازین داروی خوبیه؟ من ۱هفته دارم استفاده میکنم

https://t.me/ibs_ibd_crohn_with_vitamin_D

مزالازین داروی خط اول درمان برای بیماری‌های التهابی روده‌ست،و داروی تقریبا بی‌عارضه و خیلی خوبیه.

ولی باید ببینید چه برندی به شما میسازه،چون کارخانه‌های داروسازی متفاوتی در ایران اون رو می‌سازن و خیلی مهمه که برند خوبی رو استفاده کنید مثل اینتسا، آریا و ... 

حالا برید داخل گروه کامل متوجه میشید که چه نوع دارو و مکملی برای شما مفیدتره.