2737
2739

مادرم هیچوقت بهم محبت نکرد و همیشه با افتخار میگفت من بچه هامو لوس نکردم کتک میزد از تولد و شادی بدش میومد دوس ندارم زیاد راجبش حرف بزنم ازونور مادرشوهرم همش قربون صدقه دخترش میره و حاضره دنیاشو بش بده حاضره دوتا پسراشو جلو دخترش قربونی کنه هرچی طلا داشت داد به دخترش و مثل بت میپرسته اونو!حالا من و خواهر شوهرم جفتمون دختر داریم که تقریبا همسن هستن من خیلی سعی میکنم مادر خوبی باشم و عاشق دخترمم اما خواهر شوهرم بیشتر از من حوصله بازی و ناز کشیدن بچشو داره و بیشتر روش حساسه حتی وقتی نوزاد بودن شیر نمیخوردن برا اینکه قندشون نیوفته پرستار میگفت کف پاشون آروم بزنین بیدار بشن من برا بچم انجام میدادم ولی خواهر شوهرم میگفت نه دلم نمیاد دخترمو حتی آروم برای خواب بیدار کنم و من اون لحظه حس میکردم حتما من بدترین مادر دنیام  

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

بله خب تاثیر داره رفتار مادر هاتون.  ولی بنظر من الان رفتار شما کاملا متعادله(طبق توضیحاتتون اینجوری برداشت کردم) ، ولی رفتار خواهرشوهرت احتمالا زیادی لوس کننده هست  و این اصلا به نفع بچه نیست برعکس به ضررشه در آینده.  محبت  در جای خودش خیلی هم عالیه ولی نباید افراط بشه

بله خب تاثیر داره رفتار مادر هاتون.  ولی بنظر من الان رفتار شما کاملا متعادله(طبق توضیحاتتون ای ...

اره من تو همه چیز اعتدال دارم اما اون زیادی بچشو لوس کرده و کاری کرده همه حس کنن بچش یه شیشه هست و نباید نزدیکش بشن

کاش مادرم کاری باهام نمیکرد من این مدلی باشم 

به گذشته فکر نکن هیچی درست نمیشه فقط ذهن ما متلاشی میشه 

تو مادر خوبی هستی از مقایسه دست بردار و اونچه بین عقلت و احساست درسته انجام بده